پنج شنبه, 21 مرداد 1395 ساعت 04:10
امتیاز
(0 رای)

طرفداران فضا بازی Quasar One را ازدست ندهند

رونمایی از این بازی جدید  باز هم طرفداران بازی ها را به هیجان آورده است . در حالیکه بسیاری از توسعه دهندگان بازی ها این روزها خود را  با توسعه  نسل  بعدی بازی پوکمن گو سرگرم کرده اند باز هم  عده زیادی از گیمرها به سمت ستارگان و  فضا تمایل دارند .

باز هم در اینجا از فضا  به عنوان یک محیط  جذاب برای این بازی ها استفاده شده  است  و رونمایی از Quasar One  هم  هیجان طرفداران  فضا را افزایش داده است .

در این بازی از تاکتیک هایی مانند اولویت بندی و حل معما به همراه انتخاب های استراتژیک  و غیره  استفاده شده است . به این ترتیب باید با کمبود نیرو و از کار افتادن نیرها  کنار بیایید .

البته در این بازی از  فضای رقابتی استفاده نشده است و در واقع از ایده هایی مانند System Shock و  Dead Space در آن استفاده شده است .

اگر میخواهید زنده  ماندن در  فضا  را به تنهایی تجربه کنید و  بازی No Man’s Sky  را تا کنون تجربه نکرده اید , Quasar One  همان چیزی است که شما  به دنبال  آن هستید  .

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.