پنج شنبه, 02 دی 1395 ساعت 21:51
امتیاز
(0 رای)

اپلیکیشن چندمنظوره ایوا رونمایی شد

اپلیکیشن چند منظوره پرداخت موبایلی که امکان بازی و تعاملات اجتماعی را همزمان با پرداخت برای کاربران فراهم می کند تولید شد.

پس از برخورد قاطع بانک مرکزی با روش‌های پرداخت از طریق کدهای کوتاه دستوری (USSD) روند صنعت پرداخت به سمت اپلیکیشن‌های پرداخت مبتنی بر بستر اینترنت تغییر کرده و رقابت بر سر ارائه اپلیکیشن‌های پرداخت با ویژگی‌های جدید برای جذب کاربر هر روز بیشتر می‌شود.

در شرایط رقابت شرکت‌های PSP در ارائه اپلیکیشن‌های پرداخت و جذب کاربر شدید شده و پیش بینی می شود تعداد اپلیکیشن های جدید بیش از پیش افزایش یابد.

براین اساس یکی از اپراتورهای پرداخت الکترونیکی (PSP )، رویکرد متفاوتی نسبت به اپلیکیشن‌های موجود اتخاذ کرده و از طریق ارائه ۳خدمت پرداخت، بازی و تعاملات اجتماعی در کنار هم، قصد جذب مخاطبان دهه‌های ۷۰و ۸۰را برای استفاده از خدمات مبتنی بر پرداخت الکترونیک دارد.

اپلیکیش پرداخت ایوا امکان بازی و تعاملات اجتماعی را در یک اپلیکیشن پرداخت موبایلی ممکن می کند.

محمد مهدی صادق، سازنده این اپلیکیشن درباره رویکرد این برنامه کاربردی گفت: با تحقیقات روانشناختی درباره گروه سنی دهه‌های ۷۰و  ۸۰به این نتیجه رسیدیم که این افراد نسل سوم و کلیدی پرداخت در کشور هستند و این گروه سنی دوست ندارند وقتی مشغول بازی‌ آنلاین هستند از بازی خارج شوند و پرداخت انجام دهند.

به گفته وی، با امکان تعامل اجتماعی در این اپلیکیشن، فضایی برای گفتگو ایجاد شده و برای مثال ارائه دهندگان خدمات خیریه می توانند در تعامل با کاربران گزارش فعالیت خود را اطلاع رسانی کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.