پرتال جامع علم دیلی

چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 20:57

معرفی اپلیکیشن مخصوص سفرهای ریلی

نوشته شده توسط

محققان موفق به توسعه یک اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند شدند که دست‌اندازهای موجود در جاده، ضربات و تکان‌های شدید و داده‌های مرتبط با لرزش قطار را در اختیار مسافران قرار می دهد.

شرکت فیسبوک به تازگی از راه‌اندازی اپلیکیشن‌های جدیدی خبر داده که به مردم اجازه می‌دهد فیلم‌های ارسالی روی این شبکه اجتماعی را روی تلویزیون‌های هوشمند متصل به اینترنت تماشا کنند.

یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 07:36

مجهز شدن واتس اپ به سیستم احراز هویت دو مرحله ای

نوشته شده توسط

مدیران واتس اپ سیستم تایید هویت دومرحله ای را در دسترس تمامی کاربران خود قرار دادند تا امنیت و حریم شخصی آنها محفوظ باقی بماند.

شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 01:51

تولید اپلیکیشن برای آرامش رانندگان تاکسی

نوشته شده توسط

دانشمندان استرالیایی یک اپلیکیشن موبایل جدید ساخته‌اند که بطور خاص به سلامت جسمی و روانی رانندگان تاکسی کمک می‌کند.

جمعه, 22 بهمن 1395 ساعت 06:42

معرفی اپلیکیشن طراحی لباس گوگل

نوشته شده توسط

گوگل همکاری خود را با شرکت Ivyrevel برای توسعه یک اپلیکیشن خاص در زمینه طراحی لباس برای کاربران آغاز کرده است.

پنج شنبه, 21 بهمن 1395 ساعت 02:10

معرفی اپلیکیشن پج

نوشته شده توسط

بج جهت معرفی صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در اینستاگرام، فیسبوک، تویتر، کانال تلگرام، سایر شبکه‌های اجتماعی، وب سایت و ایمیل تایید شده ایشان مورد استفاده قرار میگیرد.

دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 02:53

برترین اپلیکیشن های لانچر معرفی شدند

نوشته شده توسط

شاید شما هم یکی از آن دسته کاربرانی باشید که پس از مدتی از محیط کاربری تلفن هوشمند خود خسته شده و در پی آن هستید تا بتوانید فضایی متفاوت را برای آن ایجاد کنید. بسیاری از سازندگان تلفن‌های هوشمند متوجه این نیاز کاربران شده‌اند و برای عوض شدن فضای کاربری تم‌های پیش‌فرض مختلفی را درنظر گرفته‌اند که کاربر می‌تواند به راحتی و با انتخاب آنان به خواسته مورد نظر خود برسد. اما درمجموع این تغییرات چندان اساسی نیستند و ممکن است نتوانند شما را راضی کنند. اینجاست که اپلیکیشن‌های مختلفی به نام لانچر وارد کار شده و فضای تلفن هوشمند شما را به کلی عوض می‌کنند! با ما در این مقاله همراه باشید تا پانزده اپلیکیشن لانچر برتر اندرویدی را به شما معرفی کنیم.

شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 16:46

معرفی برترین اپلیکیشن های آموزش زبان

نوشته شده توسط

یادگیری زبان های مختلف برای بسیاری از افراد دشوار است؛ اما وجود اپلیکیشن های مختلف آموزشی این کار را بیش تر به یک تفریح تبدیل کرده و جنبه سرگرم کننده را هم دارد. در حال حاضر اپلیکیشن های آموزش زبان بسیاری در مارکت های اپلیکیشن برای پلتفرم های مختلف وجود دارد که یادگیری زبان را برای کاربران آسان تر کرده اند. 

چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 11:56

اپلیکیشن سقراط برای تدریس خصوصی تولید شد

نوشته شده توسط

یک برنامه جدید می تواند  فقط با عکسبرداری از معادلات ریاضی آنها را حل کند. علاوه بر آن راه حل را نیز توضیح می دهد.

پنج شنبه, 30 دی 1395 ساعت 15:46

اپلیکیشن کفن و دفن تولید شد

نوشته شده توسط

به‌تازگی یک اپلیکیشن موبایلی در روسیه ارائه شده که به مردم اجازه برنامه‌ریزی مراسم تشییع جنازه را می‌دهد. این اپلیکیشن با شک و تردید و حتی تمسخر مردم در این کشور روبرو شده است.

دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 08:54

معرفی اپلیکیشن های برتر اندروید برای مطالعه PDF

نوشته شده توسط

دو استفاده رایج کاربران از اپلیکیشن‌های PDF Reader یا نمایش دهنده فایل‌های PDF را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. اولین استفاده مرتبط با کارهای اداری یا دفتری است که می‌وانید با استفاده از این اپلیکیشن‌های فرم‌ یا لیست مد نظر خود را طراحی کرده و سپس به وسیله همین برنامه آن را پر کنید. دومین استفاده که درواقع بیشترین مصرف را در میان کاربران دارد خواندن کتاب‌های مجازی یا جزوات و نوشته‌های گوناگون است که همگی بوسیله این اپلیکیشن‌ها صورت می‌گیرد. انتخاب‌های مختلفی در مقابل پای کاربران برای انتخاب یک اپلیکیشن مناسب قرار دارد که شاید کار را برای بسیاری سخت کند. در این مقاله ده اپلیکیشن نمایش‌دهنده فایل‌های PDF را به شما معرفی می‌کنیم، پس تا پایان همراه ما باشید.

سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 09:11

تشخیص بیماری گیاهان به کمک اپلیکیشن

نوشته شده توسط

یک شرکت آلمانی اپلیکیشن جدیدی طراحی کرده که در عرض چند ثانیه می‌تواند بیماری گیاهان را مشخص کند.

پنج شنبه, 16 دی 1395 ساعت 09:41

اپلیکیشن حج طراحی شد

نوشته شده توسط

مختار عباس نقوی وزیر امور اقلیت‌های هند از راه اندازی کمیته نرم افزار موبایلی حج در هند خبر داد.

صفحه1 از8

نظر سنجی