دوشنبه, 07 فروردين 1396 ساعت 19:54

راه‌هایی برای افزایش آمادگی بدن در فصل بهار و تابستان

نوشته شده توسط

بعد از گذشتن فصل سرما افراد می‌توانند فعالیت‌های فیزیکی‌شان را افزایش دهند و در فضای باز بیش‌تر ورزش کنند. راه‌هایی برای ورزش کردن و افزایش آمادگی جسمانی در فصل گرم وجود دارد.

دوشنبه, 07 فروردين 1396 ساعت 17:52

نکاتی درباره دویدن در دوران بارداری

نوشته شده توسط

در دوران بارداری تغییراتی در مرکز گرانشی بدن خانم باردار بوجود می آید و بخاطر این تغییر ورم پاها را مشاهده میکنیم.

پنج شنبه, 03 فروردين 1396 ساعت 19:46

مزایای حمام آبگرم

نوشته شده توسط

محققان با اندازه‌گیری متابولیسم بدن به این نتیجه رسیده‌اند که استفاده از حمام آبگرم خصوصا آبگرم معدنی می‌تواند برای بدن به منزله یک جلسه تمرین بدنی باشد.

دوشنبه, 30 اسفند 1395 ساعت 12:57

روش های تاثیر گذاری ورزش

نوشته شده توسط

بسیاری از افراد از اینکه ورزش می‌کنند اما نتیجه‌ای نمی‌بینند شکایت می‌کنند. آنها نمی‌توانند به اهداف خود برسند بنابراین انگیزه خود برای ورزش را از دست می‌دهند.

یکشنبه, 29 اسفند 1395 ساعت 19:09

توصیه های ورزشی برای افراد تنبل

نوشته شده توسط

بعضی افراد علاقه زیادی به ورزش کردن ندارند و برای انجام این کار تنبلی می‌کنند. می‌توان با راه‌هایی ساده کمی خود را مجبور به حرکت کردن و فعالیت داشتن کرد. از آن‌جایی که ورزش برای سلامتی لازم و ضروری است باید در عادت‌های زندگی برای داشتن فعالیت بیش‌تر تغییراتی ایجاد کرد.

شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 05:40

آیا ورزش کردن باعث حمله قلبی می شود؟

نوشته شده توسط

بعضی از ورزشکاران حرفه‌ای دچار حمله قلبی می‌شوند. این افراد آمادگی جسمانی بالایی دارند و مشکلات قلبی آنها این سوال را ایجاد می‌کند که آیا ورزش کردن خطرناک است؟

پنج شنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 16:34

افزایش تاثیر ورزش با روش های زیر

نوشته شده توسط

بسیاری از افراد از اینکه ورزش می‌کنند اما نتیجه‌ای نمی‌بینند شکایت می‌کنند. آنها نمی‌توانند به اهداف خود برسند بنابراین انگیزه خود برای ورزش را از دست می‌دهند.

یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 09:47

رفع خستگی چشم با کمک ورزش

نوشته شده توسط

حرکات ورزشی برای رفع خستگی چشم در صورت کارمداوم با رایانه و خیره شدن به صفحه مانیتور، کافی نبودن نور، پلک نزدن و… مفید خواهد بود. در این مطلب با چند حرکت برای رفع خستگی چشم آشنا می شوید.

شنبه, 14 اسفند 1395 ساعت 04:34

چگونه بدون درد ورزش کنیم؟

نوشته شده توسط

اگر ورزش کردن به صورت نادرستی انجام شود، دردهایی که در بدن وجود دارند شدیدتر می‌شوند. هر ورزشی که انجام می دهید، باید مراقب باشید که حرکت ناگهانی نداشته باشید و بیش از حد حرکت چرخشی و کششی انجام ندهید.

جمعه, 13 اسفند 1395 ساعت 18:56

روش صحیح بارفیکس زدن

نوشته شده توسط

«بارفیکس» تمرینی معجزه آسا است که بدون شک می‌توانید نتیجه بسیار مثبت آن را دریافت کنید، فقط یادتان باشد که تکرارهای زیاد معادل ارتقای قدرت بدنی نیستند، بلکه تکنیک اجرایی کلید کار است.

جمعه, 13 اسفند 1395 ساعت 02:37

فواید ورزش کردن برای خانم های باردار

نوشته شده توسط

ورزش در حین بارداری اهمیت و فواید خاصی برای سلامتی مادران در بر دارد میتواند باعث شادابی و نشاط آن ها در دوران بارداری و همچنین پیشگیری از اضافه وزن و ابتلای آن ها به دیابت بارداری شود می خواهیم به مزایای تمرینات بارداریو همچنین انواع ورزش های مفید برای خانم های باردار اشاره کنیم .

پنج شنبه, 12 اسفند 1395 ساعت 06:41

کوچک کردن شکم با تکنیک دو دقیقه ای

نوشته شده توسط

همه ما می دانیم که از بین بردن چربی های اضافه به خصوص در ناحیه شکم چقدر سخت است. از بین بردن چربی های لجوج شکم حتی برای کسانی که سبک زندگی فعال و عادت های غذایی سالمی دارند نیز یک چالش واقعی است. اما نا امید نشوید بدونیم یک تکنیک ماساژ چینی یافته که می تواند پاسخ خوبی برای مشکل شما باشد.

یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 14:36

زندگی بیماران سرطانی با پیاده روی بهبود می یابد

نوشته شده توسط

محققان دریافتند پیاده‌روی 30 دقیقه‌ای روزانه در بهبود زندگی بیماران سرطانی موثر است.

صفحه1 از8