شناخت بهترین روش برای ساماندهی to-do لیست امری دشوار است. نوشتن و ذخیره کردن چندین صفحه در دفترچه یادداشت تلفن همراه، کار با اسلک (Slack) و ترلو (Trello) و یا استفاده از تعداد زیادی نرم افزار to-do لیست که هیچگاه هیچکدام از کارها در این لیست ها تیک نمی‌خورند، روش‌هایی هستند که بطور معمول انجام می‌دهیم.

یکشنبه, 04 تیر 1396 ساعت 13:15

چطور سرصحبت با دیگران را باز کنیم ؟

نوشته شده توسط

هنر گفتگو یکی از مهم ترین هنرها و مهارتهایی می باشد که هر شخص باید آن را به طور کامل فرا گیرد. نحوه ی گفتگو و سخن گفتن شما شخصیت شما را به دوستان، آشنایان، مربیان، کارفرمایان و همکارانتان معرفی می کند و به عبارتی دیگر نحوه سخن گفتن شما نشان دهنده شخصیت وجودی شماست.

افسردگی و فراموشی هردو بیماری‌هایی هستند که می‌توانند روال عادی زندگی شما را مختل کنند پس مراقب آنها باشید؛ در این مقاله شمارا با ۴عادت رایج روزانه که ریسک ابتلا به این دو مشکل را افزایش می‌دهند آشنا خواهیم کرد.

دوشنبه, 29 خرداد 1396 ساعت 20:17

چطور محل کارتان می‌تواند شما را به آلرژی مبتلا کند؟

نوشته شده توسط

سرفه‌های مکرر و خس‌خس سینه کلافه‌تان کرده و گاهی سخت و سنگین نفس می‌کشید؟ این نشانه‌ها می‌تواند از مبتلا بودنتان به آلرژی حکایت کند و بعید نیست که شرایط کاری‌تان گاهی با این بیماری همدست شود.

یکشنبه, 28 خرداد 1396 ساعت 19:55

با بددهنی فرزندانمان چطور برخورد کنیم؟

نوشته شده توسط

بچه‌ها حرف بد را ممکن است در مهد کودک و مدرسه یاد بگیرند، از زبان آشنا و فامیل بشنوند یا در فیلم و کارتون به گوششان بخورد؛ اما از همه این‌ها بدتر وقتی است که فرزندتان حرف بد را در خانه و از شما یاد می‌گیرد.

چهارشنبه, 24 خرداد 1396 ساعت 01:11

رسوم مردم استان خوزستان در ماه رمضان

نوشته شده توسط

با حلول ماه رمضان در چهارگوشه ایران آئین و مراسم ویژه این ماه برگزار می‌شود. مردم استان خوزستان نیز در این ماه آداب و رسوم مختلفی دارند که ازجمله آن می‌توان به «گرگیعان» اشاره کرد.

زمانی که تصمیم می‌گیرید به مدرسه برگردید و دوباره از نو آموزش ببینیدآم، ممکن در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد اما حقیقت این است که شما برای این کار از آنچه خود تصور می‌کنید، آماده‌تر هستید زیرا زمانی که بزرگسالان به مدرسه باز می‌گردند، با خود دانش، خرد، تجربه و مهارت به همراه می‌آورند.

پنج شنبه, 18 خرداد 1396 ساعت 19:19

راه های ساده برای جذاب جلوه دادن ظاهر شما

نوشته شده توسط

معجزه گردنبندها

اکسسوری ‌ها همواره به عنوان اقلامی شیک و در عین حال ارزان برای خوب و زیبا نشان دادن یک ظاهر شیک و مناسب به کار می ‌روند. در بین اکسسوری ‌ها، گردنبندها قادرند، در انواع مختلف رنگ و شکل و اندازه، تی­شرت سفید ساده­ تان را به یک پوشش مدرن و خاص، بدل کنند.

پنج شنبه, 18 خرداد 1396 ساعت 05:19

کارهای ممنوعه در ابتدای یک رابطه عاشقانه

نوشته شده توسط

اگر بخواهید که رابطه ای بلند مدت داشته باشید، باید از انجام برخی کارها خودداری کنید که در اینجا چند نمونه از آنها را به شما معرفی می کنیم.

یکشنبه, 14 خرداد 1396 ساعت 16:56

افراد شاد، هرگز این کار‌ها را نمی‌کنند

نوشته شده توسط

تا زمانی که ما انسان‌ها درگیر ارتباط‌های انسانی مان باشیم، سطوحی از ناراحتی را نیز تجربه خواهیم کرد. چیزی که باید خود را از آن دور کنید درگیر شدن در روابطی است که پیوسته غم و اندوه و خستگی برایتان به همراه دارند و در کل مسموم هستند و هیچ گونه بهبود، حمایت و انرژی بخشی در خود ندارند.

فرزند شما هم مثل بسیاری دیگر از کودکان، کتاب‌ قصه‌های فراوانی دارد؟ رنگارنگ و در قطع و اندازه‌های مختلف؟ اما چند بار تا به حال برایش واقعا قصه گفته‌اید؟ از قصه‌های کودکی خودتان تعریف کرده‌اید؟ قصه را چه‌طور انتخاب کرده‌اید؟ چه‌قدر به محتوای قصه فکر کرده‌اید؟ چه‌قدر سعی کرده‌اید مشکلات فرزند خود را در دل یک قصه جای بدهید و آن را با ظرافت برایش تعریف کنید تا در قالب همین قصه،‌ به او راه‌حل‌هایی را معرفی کنید که می‌توانند کمک‌کننده باشند؟

سه شنبه, 09 خرداد 1396 ساعت 09:25

سنت دیرینه شیرازی‌ها در ماه رمضان

نوشته شده توسط

مردم استان فارس ماه مبارک رمضان را با آداب و رسوم خاصی آغاز و به پایان می برند آدابی که از جمعه آخر ماه شعبان آغاز و تا جمعه آخر ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

برای جوان‌تر شدن و جوان ماندن، لزومی به عمل‌های جراحی پلاستکی مختلف، خرید انواع لوسیون و کرم‌های پوست گران و انواع مختلف قرص، دارو و معجون نیست. تمام کاری که باید انجام دهید بررسی دوباره عادات روزانه و انجام چند ترفند ساده ضد پیری در زندگی روتین خود است. برای جوان‌تر ماندن سعی کنید این ۱۱ترفند را جزئی از عادات روزانه خود قرار دهید.

صفحه1 از10