جمعه, 01 ارديبهشت 1396 ساعت 09:52

نکات خانه داری برای حرفه ای ها

نوشته شده توسط

شاید در نگاه اول خانه داری و خانه دار بودن فعالیت ساده و کم زحمتی باشد. اما باید بگوییم که خانه داری یکی از پر زحمت ترین کارهای است که اگر بخواهیم به نحو احسنت آن را به سرانجام برسانیم حتما باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم و فوت و فن های آن را به خوبی بشناسید. امروز می خواهیم پاسخ به سوال چگونه خانه دار خوبی باشیم؟ را در غالب چند ترفند با شما در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

پنج شنبه, 24 فروردين 1396 ساعت 21:46

مقایسه کردن اثرات منفی زیادی دارد

نوشته شده توسط

زمانیکه اعتماد به نفس کافی ندارید، قابلیتهای خود را نادیده می‌گیرید و یا اینکه هدف خاصی در زندگی دنبال نمی‌کنید و به نقاط ضعف خودتان و نقاط قوت دیگران نگاه کنید، ممکن است در گرداب مقایسه کردن قرار گیرید. خانواده و آشنایان فلان ماشین را دارند، من ندارم! دوستم در این زمینه تحصیل کرده است من نکرده ام! خاله ام به اروپا سفر کرده است چرا من سفری نداشته باشم!.... نتیجه چنین مقایسه ها می شود حسرت، حسادت، غبطه خوردن...

پنج شنبه, 24 فروردين 1396 ساعت 16:54

این رفتارهای مردان روی مخ زنان است

نوشته شده توسط

ما در اینجا تعدادی از عادات مشابه در بیشتر آقایان را برایتان آورده ایم، تا با خواندن آنها بدانید که این رفتار مختص همسر شما نیست و در رفتار اکثر آقایان دیده می شود. یادتان باشد، هیچ انسانی کامل نیست.

سه شنبه, 22 فروردين 1396 ساعت 12:49

اشتباهات رایج در زندگی را بشناسید

نوشته شده توسط

تعداد زیادی از اشتباهات در زندگی ما تکرار می شوند که قابل اصلاح کردن هستند. اما برخی از مشکلات و اشتباهات نیز اگر بیش از حد مورد غفلت قرار گیرند، تبدیل به مشکلات جدی می گردند بنا براین بهتر است که در این سال جدید از تکرار مکررات خودداری کنید. در اینجا برخی ازاین خطاهای رایج و راههای اجتناب از آنها توصیه می شود:

دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 17:52

کتابخانه شخصی نشان دهنده شخصیت شماست

نوشته شده توسط

چطور قفسه کتاب‌های خود را سر و سامان دهید؟ با ما همراه باشید تا فوت و فن‌های کاربردی چیدمان کتابخانه را یاد بگیرید.

هیچ چیز بهتر از این نیست که قفسه‌ کتاب‌هایتان خیلی مرتب، منظم و با یک سبک عالی چیده شده باشد

پنج شنبه, 17 فروردين 1396 ساعت 20:58

چگونه پس از تعطیلات همچنان شاد باشیم؟

نوشته شده توسط

بسیاری از مردم پس از یک دوره نسبتا طولانی تعطیلات، به دلیل اجبار به برگشت به کار و فعالیت‌های روزمره پیش از تعطیلات خود، دچار افسردگی می‌شوند. اما چگونه می‌توان به روال عادی برگشت؟

پنج شنبه, 17 فروردين 1396 ساعت 08:55

با این سرگرمی ها حافظه خود را تقویت کنید

نوشته شده توسط

خلاق بودن بهترین روش برای سپری کردن اوقات فراغت و در عین حال سرگرم شدن است. بهترین بخش انجام کارهای خلاقانه این است که شما با کمی حوصله می‌توانید چیزی را خلق کنید که منحصر به خودتان است. تنها این نیست! انجام سرگرمی خلاقانه و ابتکاری می‌تواند حافظه شما را بسیار تقویت کند و به شما کمک کند که چیزها را خیلی واضح‌تر به یاد آورید. وقتی خلاق باشید، مسیرها، تاریخ‌های تولد و موعد انجام کارها در یک چشم به هم زدن را به خاطر خواهید آورد. در اینجا به شما ۷سرگرمی را آموزش می‌دهیم که بتوانید حافظه خود را شکوفا کنید.

یکشنبه, 13 فروردين 1396 ساعت 18:54

چگونه در طول سفر یک غذای سالم میل کنیم؟

نوشته شده توسط

اگر می‌خواهید در سفر جاده‌ای در سلامت کامل باشید، بهتر است از غذای سالم استفاده کنید.

شنبه, 12 فروردين 1396 ساعت 20:45

با تنبلی مبارزه کنید

نوشته شده توسط

به تعویق انداختن کارها بر موفقیت شما تأثیر می‌گذارد. بنابراین ابتدا باید علت انجام آن را متوجه شوید و سپس از طریق اقدامات لازم، این عادت مخرب را از بین ببرید.

شنبه, 12 فروردين 1396 ساعت 11:43

با این روش ها هم شاد باشید هم پولدار شوید

نوشته شده توسط

مهم‌ترین رهاورد یا به عبارت دقیق‌تر دستاوردی که از مطالعه بسیار عاید شما می‌شود، این است که تا آخر عمر با سطح بالایی از آگاهی و دانش با مشکلات زندگی روبرو خواهید شد. این آگاهی به شما کمک می‌کند در رویارویی با مشکلات به جای آن‌که عصبی شوید تصمیم درستی را اتخاذ کنید.

 

پنج شنبه, 10 فروردين 1396 ساعت 23:28

چگونه در فصل بهار آمادگی بدن خود را حفظ کنیم؟

نوشته شده توسط

حالا که به استقبال بهار می‌‏رویم، خوب است از بهار در تقویم خورشیدی چینی آگاه شوید.

سه شنبه, 08 فروردين 1396 ساعت 01:25

چگونه همیشه احساس شادی کنیم؟

نوشته شده توسط

نقش شادی در سلامت بدن و روح انکار ناپذیر است؛ مطالعات صورت گرفته در چند سال اخیر حاکی از آن است که نقش شادی بر سلامت قلب، مغز و سیستم ایمنی بیش از حد تصور است.

دوشنبه, 07 فروردين 1396 ساعت 16:55

مراسم مرزه وان در کردستان

نوشته شده توسط

در زمانهای دور پسر جوانی به درد لاعلاجی گرفتار شده بود. مردم روستا همه از زجر کشیدن این جوان و خانواده اش ناراحت بودند. اونا تصمیم گرفتند طبق رسم و آئین قدیمی برای این جوان کاری انجام بدهند. مراسم مرزه وان به این صورت بوده که اگر مریض مرد بوده زنان باید برایش مراسم را انجام می دادند و برعکس.

صفحه1 از9