جمعه, 29 بهمن 1395 ساعت 01:43

مادران خانه دار چگونه می توانند درآمدزایی کنند؟

نوشته شده توسط

مادر بودن خودش یک شغل تمام‌وقت به حساب می‌آید و کلی زحمت دارد. شاید بقیه متوجه نشوند و فکر کنند که خانه‌دار بودن و مادر بودن خیلی راحت است اما این را مامان‌ها خوب درک می‌کنند! خیلی از مادرهای خانه‌دار برای دست‌به‌جیب بودن، برطرف کردن نیازهای خود و استقلال مالی داشتن بسیار تلاش می‌کنند تا راهی حلال، مشروع و قانونی برای پول درآوردن در حین پرداختن به شغل شریف خانه‌داری و مادری کردن پیدا کنند. با کمی خلاقیت و شوق سخت کار کردن، هر مادر خانه‌داری می‌تواند از استعدادها و ایده‌های خود بهره ببرد و پول دربیاورد.

سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 04:15

تا کجا باید فرزندانمان را همراهی کنیم؟

نوشته شده توسط

کمک به آماده کردن فرزندتان برای زندگی بعد از دبیرستان یکی از مهمترین کارهای والدین است. بااینکه تصور کردن فرزندتان به عنوان یک بزرگسال کار سختی است اما با داشتن یک رویکرد درست، می‌توانید به آنها کمک کنید به راحتی از کودکی به بزرگسالی عبور کنند.

دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 05:16

تزئین شکلات ویژه ولنتاین

نوشته شده توسط

ایده هایی زیبا برای تزیین شکلات های ولنتاین

شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 15:42

این عادت های بد را حتما ترک کنید

نوشته شده توسط

با کنار گذاشتن عاداتی کوچک می توانیم زمینه را برای موفقیت آتی خود فراهم کنیم

شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 01:44

نگرشتان را نسبت به آینده تغییر دهید

نوشته شده توسط

امید! واژه‌ی مبهمی به نظر می‌رسد؛ شاید این روزها ارتباط اندکی با زندگی شما دارد، یا حتی هیچ جایی در زندگی‌تان نداشته باشد. امید یعنی دیدنِ فرصت‌های موجود در زندگی؛ امید پیش‌شرطی لازم برای رهایی از تمام عادت‌های بدی است که به آنها گرفتار شده‌اید.

سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 16:15

هوای درون خانه را با این گیاهان تصفیه کنید

نوشته شده توسط

بیشتر افراد در زندگی امروزی وقت زیادی را در محیط‌های دربسته می‌گذرانند، در خانه یا هنگام کار در یک محیط اداری.

سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 15:06

چگونه درس بخوانیم که خسته نشویم؟

نوشته شده توسط

اسکات اچ. یانگ (Scott H. Young) وبلاگ‌نویسی شناخته شده است که پیرامون موضوعاتی مانند بهترین روش‌های زندگی یا بهترین روش‌های یادگیری بیش از ۱۰۰۰ مقاله نوشته است. وی دو چالش بزرگ را در زندگی خود تجربه کرده است: فراگیری دوره‌ی ۴ساله‌ی لیسانس کامپیوتر دانشگاه ام. آی. تی (MIT) در یک سال و بدون حضور در کلاس‌ها و یادگیری زبان چینی در طول سه ماه. وی در این مقاله، یک استراتژی معرفی می‌کند که برای گذراندن هر دو چالش زندگی‌اش از آن استفاده کرده است. پس نوشته‌ی زیر را بخوانید تا ببینید چگونه باید درس بخوانیم که خسته نشویم.

سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 23:54

روش های صرفه جویی مصرف برق در خانه و محل کار

نوشته شده توسط

با گرم تر شدن کره ی زمین و تبدیل شدن تغییرات آب و هوایی به یک تهدید واقعی، تلاش برای کاهش مصرف انرژی و کاهش اتلاف انرژی در خانه و ادارات اهمیت روزافزونی یافته است. با کمی تغییر در خانه و محل کار می توانید تاثیری مثبتی در کاهش آلودگی و گرم شدن هوا و کاهش مصرف انرژی در جامعه داشته باشید.

به دلایلی که هنوز برای دانشمندان نامشخص است گیاهان می‌توانند از میزان گرد و خاک در فضای داخل منزل بکاهند.در واقع، طبق گزارشاتی که ناسا ارائه کرده است، ثابت شده است گیاهان آپارتمانی می‌توانند تا ۲۰ درصد از میزان گرد و خاک منزل کم کنند. وقتی گرد و خاک استنشاق شود، می‌توانند منجر به بیماری‌های گوناگون تنفسی مانند حمله‌های آسم یا تنگی نفس شود. نه تنها گیاهان آپارتمانی می‌توانند از میزان گرد و خاک کم کنند بلکه می‌توانند هوا را تصفیه و رطوبت محیط را متعادل و پایدار کنند. بسیاری از گیاهان آپارتمانی می‌توانند میزان گرد و خاک را کاهش دهند.

آیا می دانستید مردانی که به صورت منظم در فعالیت های داوطلبانه حضور می یابند یا به دیگران کمک می کنند از فواید سلامت این کار برخوردار می شوند؟

جمعه, 24 دی 1395 ساعت 06:40

چگونه شکست را شکست دهیم؟

نوشته شده توسط

یک ضرب‌المثل ژاپنی می‌گوید: «اگر هفت بار زمین خوردی، برای هشتمین بار برخیز

چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 01:44

چگونه به زندگی امیدوار باشیم؟

نوشته شده توسط

در دنیای امروز چیزی که بیشتر از همه خودنمایی می‌کند، اخبار ناراحت‌کننده درباره‌ی زندگی آدم‌ها، مشکلات محیط زیست و اوضاع آشفته‌ی جهان است. اما وقتی درباره‌ی همه‌ی اینها، انواع و اقسام جرم و جنایت در دنیا، جنگ در کشورهای مختلف و انواع مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌شنویم، تنها چیزی که در حفظ روحیه‌ی هرکدام از ما تأثیر ویژه‌ دارد و باعث می‌شود همه‌‌ی ما برای زنده ماندن و زندگی تلاش کنیم، واژه‌ی کوچک اما زیبای «امید» است. امید مولد احساسات و مبنای جذابیت زندگی است. امید تنها چیزی است که در تاریکی و میان همه‌ی چیزهای بد مثل یک نقطه‌ی نور در ذهن هرکسی می‌درخشد و توان تازه‌ای برای ادامه‌ی حیات در تک تک ما به‌وجود می‌آورد.

سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 17:49

چگونه از لحظات زندگی لذت ببریم؟

نوشته شده توسط

افراد بسیاری باور دارند که خوشبختی در زندگی به عوامل خارجی مثل پول، کار، شهرت، سلامتی و از این قبیل وابسته است ولی در واقعیت، این طرزفکر بسیار نابالغانه و خیالپردازانه است.

صفحه1 از7