جمعه, 18 فروردين 1396 ساعت 22:20
امتیاز
(0 رای)

سهم نوقا از بازار اندروید

بنا بر آمارها، ۶ماه پس از عرضه اندروید نوقا، این سیستم عامل توانسته است ۵درصد بازار را از آن خود کند.

به نظر می‌رسد اندروید نوقا نتوانسته است ۶ماه پس از عرضه به پلتفرم عمده موبایل گوگل تبدیل شود. اندروید لالی‌پاپ در حال حاضر بیشترین سهم بازار را دارد.

بر اساس داده‌هایی که گوگل در هفت روز منتهی به ۳آوریل جمع‌آوری کرده، سهم بازار اندروید نوقا به ۴.۹درصد می‌رسد. اندروید نان زنجبیلی و بستنی حصیری با ۰.۹درصد سهم بازار کمترین سهم را داشته‌اند. حتی اندروید جلی‌بین که بیش از پنج سال پیش عرضه شد، ۱۰.۱درصد سهم بازار دارد. اندروید کیت‌کت و مارشملو به ترتیب ۲۰و ۳۱.۲درصد بازار را تصاحب کرده‌اند.

همانطور که قبلا گفته شد، اندروید لالی‌پاپ با ۳۲درصد سهم بازار، رتبه اول را در اختیار دارد. گرچه سهم اندروید نوقا رو به افزایش است، اما رشد سهم آن کمتر از چیزی است که انتظار می‌رود. به عنوان مثال، شمار دستگاه‌هایی که از اندروید نوقا استفاده می‌کنند، تنها ۲.۱درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافته است. در نمودارهای زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری از سهم بازار نسخه‌های مختلف اندروید بیابید.

0c5531fb-488d-4ff1-ad13-cb26bf057a70

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.