جمعه, 07 آبان 1395 ساعت 08:47
امتیاز
(0 رای)

نرم افزار مخصوص آموزش پزشکی طراحی شد

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از طراحی اپلیکیشن موبایل برای آموزش مدام جامعه پزشکی خبر داد.

دکتر محمد جعفر رضایی در نشست معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به تجربه موفق دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ما برای آموزش بهتر جامعه پزشکی، یک اپلیکیشن طراحی کردیم و جامعه هدف می توانند با ورود به سایت آموزش مداوم دانشگاه آن را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.

وی افزود: این اپلیکیشن امکانات متعددی را برای کاربر فراهم می کند و افراد می توانند با مطالعه دروس و مطالب، حتی آزمون های خود را به صورت الکترونیک و در این سامانه به انجام برسانند.

رضایی همچنین با اشاره به نوآوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دیگر دانشگاه منطقه ۳آمایشی گفت: در این دانشگاه نیز بسته آموزش مجازی به صورت ویژه طراحی شده است.

وی گفت: بسته آموزش مجازی به این شیوه است که پیش از شروع کلاس ها که از مهر امسال آغاز شد تمامی اساتید در همه رشته ها دروس و محتوای کلاس را در سامانه مجازی دانشگاه بارگزاری می کنند و دانشجویان می توانند ضمن اینکه با دروس آشنایی پیدا کنند و آماده کلاس شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.