چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 23:32

چگونه هوای خانه را بدون دستگاه بخور مرطوب کنیم؟

نوشته شده توسط

با سرد شدن هوا و همچنین خشک شدن آن هوای داخل خانه هم خشک شده و نیاز است برای جلوگیری از بروز آلرژی و همچنین خشک شدن پوست بدن، الکتریسیته ساکن و افزایش احتمال سرماخوردگی و آنفولانزا رطوبت هوای خانه را بالا ببرید. خصوصا در هوای آلوده برای اینکه هوای مرطوب خانه شما را از آسیب های بیرونی دور نگه دارد، با استفاده از روش های ساده این رطوبت را در خانه ایجاد کنید. حتما با خود می پرسید چگونه رطوبت ایجاد کنیم؟ به شما مژده می دهیم نیازی به خرید دستگاه های مرطوب کننده و بخور نیست؛ این ۶ روش برای افزایش رطوبت خانه را پیش بگیرید:

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 18:32

آیا بشر از نئاندرتال­ ها باهوش­ تر بودند؟

نوشته شده توسط

با توجه به میانگین قد در دورۀ پارینه ­سنگی، نئاندرتال­ های انسانی از قد مناسبی برخوردار بودند. این انسان­ تباران باستانی به مدت بیش از ۳۰۰ هزار سال در سراسر اروپا و قسمت ­هایی از آسیا به ساخت ابزار آلات، جواهرات و حفاری در غارها می­ پرداختند. آنها مراقبت­ های لازم را از بیماران و افراد کهنسال انجام داده و احتمالا جراحی­ های ابتدایی بر روی دندان انجام می­ دادند. اما با پیدایش انسان امروزی، نئاندرتال­ ها ناپدید شدند. در آن دوره چه اتفاقی افتاده بود؟

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 19:21

ترفندهای آشپزی برای آشپزهای حرفه ای

نوشته شده توسط

آشپزهای حرفه ای اسرار آشپزی شان را حفظ می کنند و فقط آن ها را به هنرجوهایشان ارائه می دهند. اما ما اسرار این آشپزهای حرفه ای را برای شما گذاشته ایم تا بتوانید برای همیشه غذاهای خوشمزه و بدون نقصی را درست کنید.

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 18:30

تمیز کردن ظروف مختلف آشپزخانه

نوشته شده توسط

ظروف مختلفی در آشپزخانه وجود دارد که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. هر کدام از این ظروف برای تمیز شدن ترفند مخصوص به خود دارند که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم.

سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 07:32

نکته هایی برای خرید و انتخاب نیم بوت زنانه

نوشته شده توسط

بوت زنانه و نیم بوت زنانه از جمله کفش هایی هستند که تقریباً با تمام استایل ها هماهنگی خوبی دارند. چه بخواهید به یک پیاده روی در شهر بروید، چه یک مصاحبه تاثیرگذار کاری، نیم بوت ها می توانند انتخاب درستی باشند. این مدل کفش یکی از منعطف ترین مدل های کفش است که می تواند خود را با هر دو این مناسبت ها تطبیق بدهد.

دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 20:27

 ترفندهای حفظ ایمنی در مکان های زلزله خیز

نوشته شده توسط

زلزله به طور معمول در بازه زمانی کوتاهی رخ می‌دهد، اما با رعایت توصیه هایی می توانید از قبل خود را برای رویارویی با این بلای طبیعی آماده کنید.

شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 13:29

داستان شهری در موازات زمین

نوشته شده توسط

شهری معلق در آسمان» یا «دنیای موازی»؛ این‌ها القابی است که شاهدانی که پدیده‌ی شهر معلق را در چند سال اخیر در شهرهای مختلف چین دیده‌اند

شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 07:23

داستانی ناشناخته از مغز انسان

نوشته شده توسط

حتی تا اواخر قرن هفدهم، بعضی افراد گمان می‌کردند مغز انسان اندامی نرم و شل است که قادر به تفکر نیست، اما واقعیت این است که این اندام، آرایه‌ای پیچیده از یاخته‌های عصبی است که هر کدام نقش حیاتی خود را در یاری رساندن به مغز برای کنترل بدن ایفا می‌کنند

شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 03:09

ماجراهای + و -

نوشته شده توسط

نخستین کتابی که در آن از نمادهای + و – برای نشان دادن جمع و تفریق استفاده شده است، توسط یک ریاضیدان آلمانی به نام «یوهانس ویدمان» نوشته شد

جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 21:33

چه هدیه‌ای یک خانم را خوشحال می‌کند

نوشته شده توسط

مراسم مهمی در راه است؛ شاید یک تولد، یک سالگرد یا جشن فارق‌التحصیلی باشد و شما به دنبال یک هدیه مناسب هستید که به همسر، دختر یا مادرتان بدهید. این هدیه قرار است نشان دهد که شما چقدر به او اهمیت می‌دهید، چقدر به یاد او هستید. پس گزینه‌های خود را بررسی کنید.

جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 11:54

راهکارهای خوشبو کردن خانه و وسایل

نوشته شده توسط

• خوشبو کردن ماشین لباسشویی

هر دو یا سه هفته کمی جوش شیرین داخل جاپودری ماشین ریخته و اجازه دهید تا بدون لباس مراحل شستشو را طی کند.

جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 10:51

آشنایی با روش های پاک کردن آدامس از روی لباس

نوشته شده توسط

به روش های مختلفی می شود آدامس را از روی لباس جدا کرد. با سرکه، الکل، اتو، صابون، اسپری مو و خیلی موارد دیگر… اگر در دردسر افتادید و نمی دانید چطوری باید آدامسی که به لباستان چسبیده است را جدا کنید به روش های زیر می توانید به راحتی این کار را انجام بدهید.

پنج شنبه, 25 آبان 1396 ساعت 22:34

۱۰ مشکل رایج در سفر و راه‌های مقابله با آن‌ها

نوشته شده توسط

از دست دادن پرواز، گزیدگی توسط پشه ها و گم شدن چمدان؛ این ها همه مشکلاتی رایج در سفر هستند که در این مقاله 10 راه حل برای آن ها به شما ارائه می دهیم.

صفحه1 از47