socialnetwork

 

instagram

telegram

 

سرآشپزهای ماهر با استفاده از تکنیک هایی علمی و بیشتر اوقات ساده می توانند طعم و مزه ای منحصر به فرد به غذاهایی بدهند که تنها در رستوران های ...
Zero Master

Zero Master

این عکس یک فیل آفریقایی است که در حال پیاده روی در پارکی در کشور آفریقای جنوبی است. فیل های آفریقایی بزرگترین پستانداران خشکی هستند.

در 31 جولای 1971 جیم ایورین و دیو اسکات اولین وسیله ماه نورد را بر روی ماه فرود آوردند. آن ها نزدیک سه روز را بر روی ماه به کاوش پرداختند.

این عکس از بالای سر پلیکان های در حال پرواز برفراز رودخانه کلرادو در مکزیک گرفته شده است. پلیکان ها پرنده های اجتماعی هستند که در بسیاری از نقاط دنیا در کنار رودخانه ها و دریاچه ها و خطوط ساحلی دیده می شوند.

کهکشان گل آفتابگردان در وسط این تصویر 2 درجه ای (4ماه کامل)، شکوفه داده و می توانید آن را در راستای صورت فلکی باوفای تازی ها، در پهنه آسمان شب پیدا کنید.

تمام چیزی که برای اکتشاف کیهان نیاز دارید یک برنامه فضایی چند میلیون دلاری نیست.

غروب آفتاب به این منظره از کوهستان رنگ رز داده است. 

زنی در ویتنام در حال جمع آوری گل های نیلوفر آبی در دلتای میکونگ است. 

حرکت سالانه خورشید در آسمان زمین یک نقش فریبنده ایجاد می کند که به آن آنالما می گویند.

این واگن ها در شهر هیوستون تگزاس رنگ و ترتیبی جالب به محوطه ی اطراف داده اند. هر وقت یکی از واگن ها مورد نیاز بود، یک مهندس با زدن یک دکمه آن را تا محل مورد نظر جابه جا می کند.

به نظرتان ماهواره های مشهور کهشکانمان یعنی ابرهای ماژلانی بالاخره با هم برخورد می کنند؟ شاید بله شاید هم خیر. اما تحلیل عکس هایی مانند عکس بالا، نشان می دهد که احتمالا این اتفاق خواهد افتاد.

صفحه1 از27