شنبه, 05 فروردين 1396 ساعت 06:53

ثروتمندترین کشورهای جهان کدام هستند؟

نوشته شده توسط

تحلیل مجله گلوبال فاینانس نشان می‌دهد بعضی از کوچکترین کشورهای جهان همچنان در صدر فهرست ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارند.

شنبه, 05 فروردين 1396 ساعت 02:34

کشورهایی که در آنها راحت تر کار پیدا می کنید

نوشته شده توسط علم دیلی

شرکت‌هایی از 43 کشور در پاسخ به تحقیقی پیش بینی کردند تعداد کارکنان آنها به شدت افزایش خواهد یافت و این رویه بخصوص در آسیا و اروپای شرقی توسعه پیدا خواهد کرد.

جمعه, 04 فروردين 1396 ساعت 12:41

ایده کارآفرینی با بسته بندی میوه

نوشته شده توسط علم دیلی

تصور کنید وارد سوپرمارکت شوید و یک بسته سیب ، موز یا پرتغال پوست کنده خریداری کنید و به عنوان میان وعده مصرف نمایید.

شنبه, 28 اسفند 1395 ساعت 03:54

روش های کسب درآمد وارن بافت در نوجوانی

نوشته شده توسط

در اینجا به روشهای کسب درآمد وارن بافت در نوجوانی می‌پردازیم:

۱- وارن بافت نوشابه و آدامس می‌فروخته.

دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 07:21

با کسب و کارهای پرسود آشنا شوید

نوشته شده توسط

مهارت در سر و کله زدن با اعداد می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود بسیار مفید باشد حسابداری و امور مالیاتی با ۱۸.۴٪سود بالاترین جایگاه را در لیست پر سودترین کسب و کارهاست.

سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 05:07

با مفاهیم اقتصادی آشنا شوید

نوشته شده توسط

بالاجی ویسواناتان (Balaji Viswanathan)، مدیر عامل شرکت زینگ‌فین Zingfin، ده مفهوم اقتصاد به علاوه‌ی ۲دیدگاه اقتصادی را که همه باید از آن اطلاع داشته باشند، مورد بررسی قرار داده است. در این مقاله نگاهی به این تعاریف، تئوری‌ها و مفاهیم اقتصادی خواهیم داشت.

شنبه, 04 دی 1395 ساعت 11:54

بازار سرمایه چه ویژگی هایی دارد؟

نوشته شده توسط

حتما همه‌ی شما در اخبار و خصوصا اخبار اقتصادی اسم بازار سرمایه را زیاد شنیده‌اید، اما بازار سرمایه چیست و چه خصوصیاتی دارد. در این نوشتار قصد داریم شما را با بازار سرمایه و خصوصیات مهم آن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

پنج شنبه, 25 آذر 1395 ساعت 04:01

فواید پس انداز کردن چیست؟

نوشته شده توسط

پس انداز کردن از موضوعاتی است که صحبت در مورد آن از انجام دادن و شروع به این کار بسیار راحت تر است. همه می‌دانیم که پس انداز کردن طی مدت‌‌زمان طولانی کاری هوشمندانه‌ است. ولی با این وجود بسیاری از ما هنوز در کار و شروع پس انداز مشکل داریم.

جمعه, 19 آذر 1395 ساعت 21:09

با روش های کسب درآمد اضافه آشنا شوید

نوشته شده توسط

آیا شما هم مثل میلیون ها آدم کره زمین به دنبال یک راه کسب درآمد اضافه در کنار شغل تمام وقت تان هستید؟ کاهش موجودی حساب بانکی بر وضعیت سلامت‌تان تاثیر می‌گذارد؟

جمعه, 19 آذر 1395 ساعت 16:46

با اصول جذب سرمایه آشنا شوید

نوشته شده توسط

اگر می‌خواهید برای ایده‌ی خود به سایت‌ها یا مراکز جذب سرمایه‌ی عمومی مراجعه کنید، بهتر است ابتدا با برخی از اصول این کار به‌خوبی آشنا شوید.

چهارشنبه, 21 مهر 1395 ساعت 11:46

سهام اپل افزایش یافت

نوشته شده توسط

سهام شرکت اپل با جدی شدن مشکلات در سری گوشی های نوت ۷سامسونگ افزایش قابل توجهی یافت.

پنج شنبه, 08 مهر 1395 ساعت 17:55

با روش های ساده و کارآمد افزایش هوش مالی آشنا شوید

نوشته شده توسط

آیا می‌دانید هوش مالی چیست؟ شما یک IQ یا بهره‌ی هوشی دارید، که سرواژه‌ی intelligence quotient است، و سطح کلی هوش شما را ارزیابی می‌کند، و یک آی‌کیوی هیجانی (emotional IQ) هم دارید، که میزان توانایی‌ شما در کنترل هیجان‌هایتان را می‌سنجد. آی‌کیو یا بهره‌ی هوشی مالی شما با هوش مالی‌تان سنجیده می‌شود، این‌که شما چقدر خوب از پس مسائل مالی برمی‌آیید!

بسیاری از مردم برنامه ی موفقیت کسب و کار خود را در طول مراحل اولیه راه اندازی آن رقم زده اند، برای مثال ارائه ی یک ایده ی بکر که قابلیت رقابت در بازار را داشته باشد. با این حال، شرکت های فوق العاده موفق استراتژی بازاریابی دارند که اهداف طولانی مدت را دنبال می کند و متعهد ماندن به چنین استراتژی در موفقیت آتی کسب و کار بسیار موثر است. امروز دنیای دیجیتال فرصت های بسیاری را برای رشد کسب و کارها فراهم کرده است، از جمله موارد زیرکه از گام های موثر در رسیدن به کسب و کار موفق هستند.

صفحه1 از5