جمعه, 05 خرداد 1396 ساعت 15:56

آبشار دودن،؛ یکی از دیدنی های شهر آنتالیا

نوشته شده توسط

آبشار دودن آنتالیا “Düden Waterfalls” گروهی از آبشارها در شهر آنتالیا، ترکیه می باشد.. این آبشارها یکی از دیدنی های شهر آنتالیا می باشد که توسط چرخه آب به وجود می آید، در 12 کیلومتری شمال شرقی آنتالیا قرار دارد..این آبشار حتی زیباتر از آبشار ماناوگات آنتالیا می باشد.. انتهای این آبشار جاییست که آبشار دودن پایینی از روی صخره ای مستقیما به دریای مدیترانه می ریزد..

سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 03:34

چگونه درخواست پاسپورت رد می شود؟

نوشته شده توسط

درخواست گذرنامه یا پاسپورت فقط یک درخواست است. اگر نام دارنده پاسپورت در سیستم مرکزی اسامی ممنوع ثبت یا نشانگذاری شده باشد، وزارت امورخارجه می‌تواند از صدور پاسپورت ممانعت به عمل آورد یا حتی پاسپورت را ابطال نماید.

جمعه, 15 ارديبهشت 1396 ساعت 21:57

مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا

نوشته شده توسط

اگر قصد دارید به کانادا سفر کنید، حتماً باید قوانینی که برای ورود به این کشور لازم است رعایت کنید را بررسی نمایید.

شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 03:36

عجیب ترین پدیده طبیعی جهان ا بشناسید

نوشته شده توسط

گودال آبی بلیز در نزدیکی جزیرهٔ امبرگریس کی، کشور بلیز در آمریکای مرکزی است، این گودال در فاصله حدود 100 کیلومتری در شره "بلیز" واقع شده است.

شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 23:24

بهترین مسیرها برای اروپاگردی

نوشته شده توسط

اروپا یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری برای مسافران از سراسر دنیا با هر نوع فرهنگ و سبک زندگی است. مهم نیست بودجه شما چه مقدار است، علاقه شما چیست یا چند سالتان است؛ اروپا برای هر فردی جذابیت‌های خاص خودش را دارد. وقتی تصمیم دارید به اروپا سفر کنید، اول از همه هدف خود را از سفر مشخص کنید و سپس مسیرتان را طبق آن انتخاب کنید. برخی از بهترین مسیرهای مسافرت قرن‌هاست که امتحان و تجربه شده‌اند. بهترین اماکن اروپا محدودیت زمانی ندارند و نزدیکی به این کشورها راحتی و سرعت سفر را بیشتر می‌کند.

یکشنبه, 13 فروردين 1396 ساعت 19:55

سفر به استانبول

نوشته شده توسط

استانبول، پایتخت فرهنگی و گردشگری ترکیه، یکی از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری در میان گردشگران ایرانی است.

سه شنبه, 08 فروردين 1396 ساعت 09:59

آشنایی با سریلانکا

نوشته شده توسط

اقامت یک هفته ای در سرزمین چای سیلان، بسته به تعداد ستاره های هتلی که انتخاب می کنید، از دو میلیون تومان به بالا، هزینه دارد. از آنجا که از هیچ کدام از شهرهای ایران پرواز مستقیم به «کلمبو» پایتخت سریلانکا وجود ندارد، شما باید از خطوط هوایی خارجی استفاده کنید و معمولا توری که آژانس های مسافرتی می فروشند، روی پرواز العربیه است که حدود 3 الی 5 ساعت، توقف ترانزیتی در فرودگاه شارجه امارات متحده عرب خواهید داشت.

یکشنبه, 29 اسفند 1395 ساعت 11:32

با جاذبه های توریستی آنتالیا آشنا شوید

نوشته شده توسط

کشور زیبای ترکیه با جاذبه های فراوان گردشگری خود، در سالهای اخیر تبدیل به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگران سراسر جهان و همچنین ایرانیان شده که هر ساله مسافران بسیاری را جذب خود می کند.

جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 08:53

آشنایی با برج ایفل

نوشته شده توسط

برج ایفل (به فرانسوی: Tour Eiffel) برجی فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است. برج ایفل که امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می‌شود، پربازدیدترین بنای جهان و یکی از شناخته‌شده‌ترین بناها در جهان است.

جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 01:02

گشت و گذاری در سواحل تاسمانی

نوشته شده توسط

سواحل شمال غرب تاسمانی به لطف تجمع جلبک‌های زیست‌تاب جلوه‌ای جادویی به خود گرفته‌است و افرادی که شب دوشنبه ۱۳مارس ۲۰۱۷به این ساحل رفته‌اند، با دریایی درخشان مواجه شده‌اند.

سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 20:54

راه و رسم مراجعه به سفارت

نوشته شده توسط

اگر می‌خواهید به سفر خارج از کشور بروید، یک فرهنگ خارجی را تجربه کنید یا کشور را به قصد مهاجرت ترک کنید، لازم است حتماً یک سری به سفارت بزنید.

یکشنبه, 15 اسفند 1395 ساعت 02:37

دریای مرده کجاست؟

نوشته شده توسط

دریای مرده با کم‌آبی شدید مواجه است اما محو نخواهد شد. هرچه آب پایین می‌رود، غلظت و شوری دریاچه بیشتر می‌شود و نهایتاً به جایی می‌رسد که میزان تبخیر متوقف می‌شود؛ بنابراین دریای مرده احتمالاً به مراتب کوچکتر از این که هست می‌شود، اما به‌کل محو نمی‌شود.

دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 19:38

با عجیب ترین نقاط کره زمین آشنا شوید

نوشته شده توسط

در این گزارش عجیب ترین و خارق العاده ترین مکانها در روی کره زمین را می بینیم:

صفحه1 از5