پنج شنبه, 25 خرداد 1396 ساعت 23:53

مصاحبه با امیر شریفی کارآفرین اینترنتی جوان

نوشته شده توسط

مصاحبه با استاد امیر شریفی مربی موفقیت و رشد فردی که به عنوان کارآفرین اینترنتی جوان در مدت زمان کمی اتفاقات بزرگی را رقم زده است.

جمعه, 15 ارديبهشت 1396 ساعت 01:55

چگونه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنیم؟

نوشته شده توسط

در گام اول باید چیزی برای فروش داشته باشید. پس از آن لازم است که بدانید چگونه باید آنها را بفروشید. در این مقاله پارامترهایی که لازم است در زمان رو‌نمایی فروشگاه آنلاین خود در نظر بگیرید را برایتان آورده‌ایم.

یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 ساعت 16:40

۱۵کاری که باید قبل از تغییر قالب وردپرس انجام دهید

نوشته شده توسط

همه ما از وردپرس استفاده کرده‌ایم و حداقل یک بار قالب آن را تغییر داده‌ایم، البته اگر هم این کار را نکرده‌اید و این اولین بارتان است، چه بهتر. زیبایی وردپرس در قابلیت تغییر بسیار ساده قالب آن است. به معنای واقعی کلمه، با چند کلیک می‌توان این کار را کرد. اما تغییر قالب چیزی بیشتر از کلیک کردن بر روی دکمه فعال‌سازی است. در این مقاله ما لیستی از کارهایی که باید قبل از تغییر قالب وردپرس انجام دهید را آورده‌ایم. این قدم‌ها جهت تغییر درست قالب ضروری است، درغیر این صورت ممکن است با از دست دادن برخی پارامترها مواجه شوید.

جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 15:31

چگونه یک سایت خوب طراحی کنیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

سایت شما نیازمند هدف و محتواست‌.‌‌‌‌‌‌

برای یک تجارت کوچک، وب سایت تنها فهرستی دیجیتال نیست‌، بلکه یک ابزار بازاریابی، نما و کیوسک اطلاعاتی همه در یک قالب است‌. و یک وب سایت خوب بیش از هر بروشور یا آگهی چشم‌ها را به سمت خود جذب خواهد کرد.

جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 14:27

چگونه یک سایت خبری درآمدزایی می کند؟

نوشته شده توسط

روزنامه‌ها و مجلات قرن‌ها جهان روزنامه‌نگاری و نشر را تحت سلطه داشتند. قبل از به وجود آمدن اینترنت، چاپ رسانه اصلی‌ترین راه برای ناشران برای ارتباط با مردم و هر فرد برای اطلاع از آخرین اخبار محلی یا بین‌المللی بود.

شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 20:30

چگونه یک کسب و کار دورکاری راه بیندازیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

آیا تاکنون درباره دورکاری شنیده‌اید؟ اگر نشنیده‌اید، آیا تا به حال درباره کار از منزل، کار از راه دور، e-work، یا e-commute  شنیده‌اید؟ همه آنها یکی هستند.

چهارشنبه, 16 فروردين 1396 ساعت 23:44

چگونه از یک نرم افزار درآمدزایی کنیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

هدف نهایی هر تجارتی رشد کردن‌است و این کار تنها زمانی اتفاق می‌افتد که کاربران خود را از تمام جهات هدف قرار دهید. از این رو، نرم‌افزارهای موبایل یک ابزار ضروری برای کسب و کارها شده‌اند، چرا که مردم از کامپیوتر به موبایل رو آورده‌اند. با پیشرفت در ظرفیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تلفن‌های همراه، اکنون می‌توان کارهای پیچیده‌ای را بر روی این دستگاه‌ها، به راحتی انجام داد. با توجه به نوع کسب وکارتان، اهمیت داشتن نرم افزار سنجیده می‌شود.

جمعه, 04 فروردين 1396 ساعت 17:15

درآمد ادمین کانال تلگرام چه میزان است؟

نوشته شده توسط

زمان چندان زیادی از ارائه قابلیت ساخت کانال توسط تلگرام و کانال داری نمی گذرد اما در همین زمان کوتاه، این حوزه به یکی از حوزه های پربازده اقتصادی تبدیل شده است.

جمعه, 04 فروردين 1396 ساعت 01:38

تبلیغات در اینستاگرام در حال افزایش است

نوشته شده توسط

امروزه کسب و کارها بیش از هر زمان دیگری وارد دنیای مجازی شده‌اند. اینستاگرام نیز از این قافله عقب نمانده و با راه‌اندازی سرویس تبلیغات اینستاگرام امکانات جدیدی را به شرکت‌ها اراوه می‌کند.

سه شنبه, 01 فروردين 1396 ساعت 19:13

مشاوره مجازی مد ولباس

نوشته شده توسط

شرکت آمازون امکانی تازه را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند به صورت مجازی از مشاوره متخصصان مد و لباس بهره مند شوند.

یکشنبه, 29 اسفند 1395 ساعت 04:56

روش درآمدزایی از طریق بازاریابی ایمیلی

نوشته شده توسط

بازاریابی از طریق ایمیل یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یکی از ارزان‌ترین و مؤثرین روش‌ها برای یافتن مشتریان جدید و حفظ آنهاست. بازاریابی ایمیلی فرایند ارسال ایمیل یا پست الکترونیک برای کسب مشتریان جدید و همین طور متقاعد و راضی کردن مشتریان کنونی برای انجام خریدهای بیشتر است. این راهکار برای بهبود روابط یک کسب‌وکار با مشتریان خود و همین طور سنجش میزان وفاداری آنها و تشویق مشتری برای تکرار تعامل و داد و ستد میان آنها به کار می‌رود.

سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 09:56

فروشگاه اپلیکیشن های اختصاصی کودکان راه اندازی شد

نوشته شده توسط

پلتفرم یکپارچه نرم افزاری شامل لانچر( اجراکننده اپلیکیشن)، فروشگاه اپلیکیشن (اپ استور) و اپلیکیشن ویژه کودک به عنوان بستری محتوایی برای ارائه خدمات پاک به کودکان در فضای مجازی رونمایی شد.

چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 22:32

مزیت های بازاریابی در شبکه های اجتماعی چیست؟

نوشته شده توسط

چه صاحب کسب‌وکاری تازه تأسیس و گمنام باشید چه تجارتی باسابقه و مشهور، برای پیشرفت و موفقیت باید از تمام امکانات در اختیار بهره ببرید. شاید قدرت و نفوذ شبکه‌های اجتماعی را دست‌کم گرفته باشید و بازاریابی در شبکه های اجتماعی به نظرتان کاری بیهوده و غیرحرفه‌ای باشد؛ شاید هم از اهمیت آن آگاه هستید، اما تصور می‌کنید نیازی به این کار نیست، زیرا بدون آن هم می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید. فراموش نکنید برای دست‌یابی به مدارج بالاتر یا حتی حفظ موقعیت‌ فعلی‌تان باید با دیگران رقابت کنید و برای پیروزی در این رقابت باید به‌روز و از مزایا و معایب هر رویکرد آگاه باشید. این نوشته اهمیت و مزایای بازاریابی در شبکه‌ های اجتماعی را برایتان تشریح می‌کند.

صفحه1 از5