جمعه, 01 بهمن 1395 ساعت 23:06

با استارت آپ شکست خورده چه کار کنیم؟

نوشته شده توسط

گاهی باید شکست استارت‌آپ خود را بپذیریم و دوباره با انرژی و تجربه شروع کنیم.

جمعه, 01 بهمن 1395 ساعت 07:34

با جدیدترین استارت آپ های سال 2017 آشنا شوید

نوشته شده توسط

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، محرک اقتصاد تکنولوژی در سال 2017 خواهند بود و بیشتر استارت‌آپ‌ها در سال جدید حول هوش مصنوعی شکل خواهند گرفت.

یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 15:58

راهنمای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نوشته شده توسط

سهولت دسترسی به کالا و خدمات و مبادله آن در فضای اینترنت، امکان مقایسه کیفیت و قیمت کالا با نمونه‌های مشابه، صرفه‌جویی در زمان، رقابتی بودن قیمت‌ها و ضروری نبودن حضور مشتری در محل باعث شده که دریافت و ارائه خدمات در بستر اینترنت با محبوبیت روزافزونی مواجه شود. به گونه‌ای که اکنون که تقریبا 25 سال از شروع کسب و کارهای آنلاین می‌گذرد، 3 تا 5 درصد کل تراکنش‌های مالی جهان در فضای وب انجام می‌گیرد.

دورکاری یکی از روش‌های درآمدزایی در کسب‌وکار مدرن است که البته مانند هر فعالیت دیگری، می‌توان با اعمال تغییراتی در نحوه انجام آن به افزایش میزان عملکرد مفید و خلاقیت فردی کمک کرد.

دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 09:43

بزگترین فروشگاه آنلاین خاورمیانه افتتاح می شود

نوشته شده توسط

گروهی از سرمایه گذاران اماراتی و عربستانی، در مشارکت جدید خود قصد دارند بزرگترین فروشگاه آنلاین خاورمیانه را راه اندازی نمایند.

پنج شنبه, 01 مهر 1395 ساعت 08:58

چت بات ها چگونه در کسب و کار به کمک شما می آیند؟

نوشته شده توسط

چت بات ها امروزه در حال پررنگ تر شدن هستند و می توانند به کسب و کار شما کمک بزرگی بکنند.

پنج شنبه, 25 شهریور 1395 ساعت 21:41

تولید محتوای مناسب تجارت شما را پیروز می کند

نوشته شده توسط

مالکین تجارت در جستجوی محتوای مناسب برای وبسایت خود بسیار مشتاقانه عمل کرده اند. وبسایت همانند یک پیشخوان است. اگر با آن طوری رفتار شود که گویا ارزش سرمایه گذاری ندارد، از توانایی شما برای موفقیت می کاهد.

ایده کسب و کار اینترنتی یا کسب و کار آنلاین می تواند راهی به سوی پولدار شدن شما باشد. چرا که کارآفرین بودن به این معنی نیست که حتما باید شرکت‌ها یا فروشگاه‌های عریض و طویل تاسیس کنید تا این‌گونه بتوانید مهارت‌های‌تان را نشان دهید و پول در بیاورید؛ و به اصطلاح “‌تجارت خشت و ملات‌“‌ راه بیندازید. اینترنت فرصت‌های گران‌بهایی به شما داده است که با استفاده از آن می‌توانید کسب و کار را با هزینه‌ی اندک و حتی بدون هزینه شروع کنید. با تمرکز بر نقاط قوت‌تان، قادر خواهید بود فهرستی از مشتریان تهیه، و کسب و کار اینترنتی‌تان را راه‌اندازی کنید.

پنج شنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 05:30

استراتژی فروش در شبکه های اجتماعی چیست؟

نوشته شده توسط

چه تعداد از شما از زمانی که در دنیای مجازی صرف میکنید در مقایسه با نتیجه ای که میگیرید، نا امید شده اید؟ رسانه ی جمعی با جایگاههای بسیار و کاربران بیشمار در حال رشد روز افزون است. اما صرف همه ی وقت موجود روی کانال های رسانه ی جمعی نیاز به تاثیری آشکار روی درآمد دارد. مردم در خرید محصولات از خدمات شبکه هایی چون فیسبوک آسوده خاطر نیستند اما فرایندی برای این دسته از فروش ها وجود دارد. در این مقاله ی کوتاه یک فرایند ۵ مرحله ای به نام PRISM را به طور کامل مورد بررسی قرار میدهیم، که به شما کمک میکنند تا روند آغاز به فروش در رسانه های اجتماعی را بهتر درک کنید.

پنج شنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 02:09

چگونه فروش را از طریق لینکدین افزایش دهیم؟

نوشته شده توسط

وبسایت شخصی جنس شما یک ابزار مهم است که در آن ارتباطات به سزایی میتواند ایجاد شود. برای اینکه به عنوان یک متخصص در زمینه ی کاری خود مطرح شوید ، نیاز به گنجایش بزرگ و شبکه ی اجتماعی قوی همچون Linkedln دارید تا با آن هرچه میخواهید به اشتراک بگذارید.

چهارشنبه, 10 شهریور 1395 ساعت 23:15

برای درآمدزایی بهتر فیسبوک مناسب است یا اینستاگرام

نوشته شده توسط

فیسبوک و اینستاگرام دو مورد از ده رسانه اجتماعی می باشند. فیسبوک به طور ماهانه ۱٫۱میلیارد نفر بازدید کننده دارد، حال آنکه این رقم برای اینستاگرام ۵۰۰میلیون نفر میباشد. این دو پلت فرم شباهت ها و تفاوت هایی با یکدیگر دارند. بنابراین کسب و کارتان با اینستاگرام یا فیسبوک ممکن است متمایز از هم باشد.

چهارشنبه, 10 شهریور 1395 ساعت 19:45

چگونه افراد به وب سایت شما علاقمند می شوند؟

نوشته شده توسط

در این دوره و زمان، وبسایت یکی از مهمترین بخشهای حضور دیجیتالی شما میباشد. وبسایت دفعات بیشماری میتواند تنهاترین و اولین گزینه ی انتخابی برای متاثر ساختن مشتری های احتمالی شما باشد. بنابراین پس چرا بسیاری از وبسایت ها هنوز هم به طور بد روی گوشی ها بارگذاری میشوند و یا به طور کامل قوانین مربوط به زیباتر دیده شدن را نادیده میگیرند؟

پنج شنبه, 04 شهریور 1395 ساعت 10:53

چگونه فروش آنلاین را بالا ببریم؟

نوشته شده توسط

برای فروش آنلاین بهینه سازی موتورهای جستجو و استراتژی های گسترش شبکه های اجتماعی اولین روش هایی است که به ذهن خطور می کند. با وجود اینکه بازاریابان کمی می توانند تحولات ناشی از تغییرات الگوریتم های موتور جستجو و رسانه های اجتماعی را مدیریت کنند،  ترفندهایی وجود دارد که بدون این روش ها نیز می توانید به استراتژی هایی دست یابید که در تصمیم گیری مصرف کنندگان تاثیر گزار باشید.

صفحه1 از4