پنج شنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 02:09
امتیاز
(0 رای)

چگونه فروش را از طریق لینکدین افزایش دهیم؟

وبسایت شخصی جنس شما یک ابزار مهم است که در آن ارتباطات به سزایی میتواند ایجاد شود. برای اینکه به عنوان یک متخصص در زمینه ی کاری خود مطرح شوید ، نیاز به گنجایش بزرگ و شبکه ی اجتماعی قوی همچون Linkedln دارید تا با آن هرچه میخواهید به اشتراک بگذارید.

چگونه جنس شخصی شما میتواند پیشروی و فروش بیشتری جذب کند؟ همه ی این امر با فعالیت و مشارکت روزانه آغاز میشود. LinkedIn یکی از ابزارهای شبکه ی آنلاین است که به شما اجازه میدهد تا با افراد پرنفوذ و مشتریان توانمند در تماس باشید.

در اقتصاد امروزه ی تلفن همراه ، همه چیز مربوط به ایستادگی با بازار هدف و پرورش روابط با یک رویکرد واقعی میباشد. در اینجا چند شیوه ارائه می دهیم که جنس شخصی شما میتواند شروع به جذب تماسهای بیشتری از LinkedIn برای پیشروی  و فروش و فرصت های بیشتر کند.

ایجاد یک شبکه ی کارآمد در LinkedIn

نخستین جا برای آغاز احداث جنس تان از طریق یک نمایه حرفه ای و به روز است که روابط جدیدی را بخود جلب میکند. همچنانکه با گروههای حرفه ای وصل میشوید و تماس برقرار میکنید و مضامین مختلف را به اشتراک میگذارید،  شرکت شما شروع به تجربه ی رشد واقعی  با این ترفندها میکند:

با یک طرح تبلیغاتی شروع کنید:حتی اگر هنوز امکانش برایتان فراهم نیست یک استراتژی آینده ایجاد کنید که بتوانید از راه تبلیغات پرداختی در LinkedIn سود ببرید. جنبه های آنها به شما کمک میکند تا فراتر از روابط  InMail پیش بروید و سرمشق هایی بسازید که خیلی سریعتر از رشد اساسی هستند.

با شبکه ی خود در تماس باشید: همین که جنس شما برخی ارتباطات محکم را ایجاد کند، زمان به روز رسانی و اطلاعات جدید و رویدادهای ویژه فرا میرسد. از InMail برای دسترسی به افرادی استفاده کنید که با رویکرد غیر فروشی حضور دارند تا به این طریق اطلاعات یاری بخشی که راه حلی را برای مشکلاتشان ارائه میدهد فراهم کنید.

در گروهها فعال باشید: جنس شخصی شما میتواند روابط تازه ای را از طریق متصل شدن و همکاری با گروههای حرفه ای ایجاد کند. اعضا و رای دهندگان مسائلی دارند که میتوانید حل کنید. این محیط همچنین جاییست که میتوانید اخبار و مقالات مفید را به اشتراک بگذارید. فقط به یاد داشته باشید که خودبرتربینی  در بسیاری از گروهها قابل تحمل نمیباشد چراکه همه چیز درباره ی ساخت روابطی است که درآن مردم بتوانند به یکدیگر کمک کنند.

هر روز مطلبی را منتشر کنید: این میتواند شامل مقاله ی دوباره درنظر گرفته شده از وبلاگ شما در ناشر LinkedIn باشد و یا به اشتراک گذاری پستی از وبسایت خودتان… با یک عنوان و توصیف جذاب جنس شما میتواند نظرات و پشتیبانی زیادی جلب کند که به شما کمک میکند تا آنها را مستقیما به محصولات و خدمات موجود در وبسایت خود رهنمون سازید.

همچنانکه فروشهای اجتماعی بیش از پیش آنلاین میشوند، جنس شخصی شما فرصت عظیمی دارد تا روابط مطمئن و حقیقی ایجاد کند که تبدیل به مشتریانی در LinkedIn میشوند. به طور روزانه در طول هفته رسیدگی کنید و با شبکه خود در تماس باشید تا به این ترتیب علاقمندترین چشم اندازها را جلب کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.