پنج شنبه, 16 آذر 1396 ساعت 04:44
امتیاز
(0 رای)

از گفتن این حرف های راست به شوهرتان خودداری کنید

در زندگی زناشویی هم باید مثل همیشه راست گفت و جز راست گفتن نباید چیز دیگری گفته شود. اما باید گاهی اوقات بعضی از حرف های راست را به زبان نیاورید تا زندگی زناشویی خوبی داشته باشید. در این مقاله  ۴ حرف راستی را که نباید به همسرتان بگویید را آماده کرده ایم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه شوید.

برخی روان شناسان معتقدند، زن باید از برخی از سخنان راست که شوهرش را آزرده خاطر می کند بپرهیزد. ۴ مورد از این راست های شوهر آزار بدین قرار است:

۱- فلانی که اومده بود خواستگاریم خیلی مهربون بود. هر عاقلی می گوید، حرف شما درست است؛ چون هر آدمی حسنی دارد؛ اما زخم این سخن در وجود شوهر شما التیام ناپذیر است.

۲-بدم میاد ازت.طبیعی است که هررابطه ای پست وبلنددارد،اما وقتی حالتان بد می شود،جملاتی از این قبیل فقط رابطه شما را برای مدتی خراب می کند ودیگر هیچ.

۳-چکار داری؟ بیان گذشته،آن هم با جزئیات و موبه مو،آن هم برای آدم مو از ماست کش، کاری کشنده است؛اما پنهان کردن گذشته وسانسورآن هم زندگی خراب کن!

۴- از اون آبجی ات متنفرم. افکار منفی خود را درباره افراد برای خود نگه دارید. بخصوص اگر این افکار درباره دوستان یا بستگان شوهرتان باشد. سودی که ندارد هیچ، زندگیتان را هم تلخ نمی کند.

آری جز راست نباید گفت؛اما هر راست نشاید گفت .البته دروغ گفتن حتی اگر کوچک باشه بنیان خانواده رو نابود می کنه…

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.