دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 17:52

چگونه یک رابطه عاطفی را پایان دهیم؟

نوشته شده توسط

شاید دیده باشید برخی افراد وقتی می خواهند از هم جدا شوند آنقدر صحنه های ناراحت کننده برای یکدیگر ایجاد می کنند که تا مدتها این زخمها فرد را آزار می دهد. آیا در پایان دادن به یک رابطه عاطفی نباید مهارت داشت؟ آیا نباید فرد برنامه ریزی داشته باشد تا صدمه نبیند و از خودش و دیگری حمایت کند حتی در قطع یک ارتباط؟

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 17:54

چه عواملی زندگی مشترک را تحت تاثیر قرار می دهد

نوشته شده توسط

نتیجه‌گیری و قضاوت ذهنی‌ باعث می‌شود از حقیقت دور شویم. درست در نقطه مقابل،گفت وگو و تعامل ما را به حقیقت نزدیک می‌کند. هرکدام از ما می‌توانیم با چند روش‌ از خطاهای ذهنی دوری کنیم.

چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 09:57

چیزهایی که خانم ها از همسرشان پنهان می کنند

نوشته شده توسط

بعد از این که پیوند میان شما و همسرتان بسته شد، از نظر ذهنی و عاطفی این شعار را باور خواهید داشت: “هر چه من دارم مال توست و هر چه تو داری مال من است”  و بدین گونه زندگی مشترک زناشویی شکل می‌گیرد.

چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 08:54

آقایان چه چیزهایی را از همسرشان پنهان می کنند؟

نوشته شده توسط

ممکن است مدت زمان زیادی از پیوند مبارک و آسمانی شما گذشته باشد و فکر می‌کنید که همه چیز را در مورد همدیگر می‌دانید. اما چنین چیزی حقیقت ندارد. برخی از مردان چیزهایی را از همسران خود پنهان می‌کنند. باورش سخت نیست! تا قبل از خواندن این متن، شاید به عنوان یک زن، اصلاً به اندازه یک سر سوزن هم به این موجودات مرموز شک نکرده باشید.

سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 18:43

اصلی ترین عامل طلاق عاطفی چیست؟

نوشته شده توسط

در بسیاری از موارد، زنان و شوهران ناسازگار به خاطر عوامل فردی، خانوادگی، اجتماعی وفرهنگی از هم جدا نمی‌شوند وخانواده به جای آنکه کانونی پر از طراوت، شادی و امید باشد، به سرزمینی آشفته و رنج آفرین تبدیل می‌شود که آرامش ساکنان خود را آرام آرام گرفته و از بین می‌برد.

دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 10:56

تاثیر جملات عاشقانه در زندگی

نوشته شده توسط

۱۰جمله جادویی که می‌توانید به جای “دوستت دارم” به شریک زندگی‌تان بگویید و در رابطه عاشقانه خود معجزه کنید.

یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 08:30

قبل از خواستگاری این نکات را باید بدانید

نوشته شده توسط

نکاتی وجود دارند که باید قبل از خواستگاری از عشق زندگی تان به آنها توجه کنید. ما در اینجا نکات لازم را که به شما یادآوری می کنیم تا در این راه موفق باشید و شیرین ترین جواب مثبت زندگی تان را بگیرید.

سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 01:36

چه مردانی خیانت نمی کنند

نوشته شده توسط

مردی که واقعا همسرش را دوست داشته باشد، بدون هیچ شکی وفادار خواهد ماند اما از آنجا که خانم ها روحیه حساسی دارند، گاهی به همسرشان شک می کنند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که آیا همسرتان به شما وفادار است یا خیر، به دنبال نشانه هایی که در اینجا برایتان آورده ایم در رفتار همسرتان بگردید تا مطمئن شوید که انتخاب شما اشتباه نبوده است.

شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 23:17

چگونه با همسرکم حرف زندگی کنیم؟

نوشته شده توسط

سعی کنید تفاوت‌های دنیای مردانه و زنانه را درک کنید و این موضوع را بپذیرید. او کمتر از شما به حرف زدن و برقراری ارتباط کلامی علاقه‌مند است. بنابراین نمی‌توانید توقع داشته باشید کاملا پابه‌پای شما حرف بزند و صحبت کند و همه‌ی چیز‌ها را موبه‌مو و با جزییات تعریف کند. همان‌قدر که حرف زدن در مورد سیاست و فوتبال برای شما خسته‌کننده است، این حرف‌ها هم برای همسرتان خسته‌کننده خواهد بود.

پنج شنبه, 21 بهمن 1395 ساعت 07:15

رابطه زن و گل چیست؟

نوشته شده توسط

متأسفانه بعضی از والدین، برهنگی را با تمدن اشتباه می گیرند و فکر می کنند که هر چه برهنه تر باشند متمدن تر هستند. در حضور فرزندان پسر و دختر خود به صورت عریان و نیمه عریان حاضر می شوند. برخی از آن ها فکر می کنند با این کار، حساسیت جنسی فرزندان‌شان کم خواهد شد و چشم فرزندشان از دیدن صحنه‌ها پر خواهد شد. در صورتی که 3 تا 4 سالگی، سن بیداری جنسی و تشکیل خاطرات در ذهن کودکان است و در 5 تا 7 سالگی، کودکان، وقتی با بدن برهنه والدین مواجه می شوند، کنجکاو می شوند که بدن آن ها چه ویژگی هایی دارد و همین ممکن است خطرآفرین و نگران کننده باشد.

جمعه, 15 بهمن 1395 ساعت 22:09

چطور بفهمیم شوهرمان از ازدواج با ما راضی است؟

نوشته شده توسط

دوست دارید بدانید که شوهرتان از ازدواج با شما رضایت دارد یا نه؟ این لیست را بخوانید. بعد برای هر کار خوبی که برایتان انجام می‌دهد قدردان باشید.

یکشنبه, 10 بهمن 1395 ساعت 20:31

زوج های شاد چه عادت هایی دارند؟

نوشته شده توسط

یکسری مواردی وجود دارد که اگر توسط زن و شوهرها تبدیل به عادات روزمره شوند، باعث استحکام بیشتر در روابط شان شده و آنها را به زوج هایی شاد و سعادتمند مبدل می کند.

پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 07:25

تفاوت عاشقی و وابستگی چیست؟

نوشته شده توسط

اگر برای شما هم مهم است که بدانید عاشق همسرتان هستید یا تنها به او وابسته اید، باید بدانید که چه تفاوت هایی بین عشق واقعی و وابستگی وجود دارد؟

صفحه1 از8