جمعه, 07 خرداد 1395 ساعت 21:48

ویژگی های یک خانواده خوب چیست؟

نوشته شده توسط

ما از متخصصان رشد كودك سوال كرديم كه كودكان بيش از همه از پدر و مادرشان چه مي‌خواهند؟ پاسخ آنان موارد زير بود:

یکشنبه, 11 بهمن 1394 ساعت 23:24

کودکان قربانیان اصلی والدین سیگاری

نوشته شده توسط

طبق یک مطالعه جدید، دود سیگار اطرافیان تاثیر زیادی بر ضعیف شدن قدرت هوش و ادراک کودکان دارد.

جمعه, 09 بهمن 1394 ساعت 15:44

خانواده های کم جمعیت پر امیدترند

نوشته شده توسط

پژوهش ها نشان می دهد کودکانی که در خانواده های کوچک تر بدنیا می ایند در مقایسه با کودکان متولدشده در خانواده های پرجمعیت امید به زندگی بیشتری دارند.

یکشنبه, 27 دی 1394 ساعت 19:31

چگونه سوءتفاهم های خانگی را برطرف کنیم؟

نوشته شده توسط

سوء تفاهم در همه جا هست،در محل کار، لیگ برتر فوتبال، در ارکستر سمفونیک و... مهم نیست کجا این اتفاق می افتد و سر و کله آن پیدا می شود، مهم این است که چطور می توان آن را برطرف کرد، مخصوصا اگر در خانه تان سبز شود.

گزارشات نشان می دهند که فعالیت های روزانه مثل بازی کردن، خرید و یا رفتن به شنا، می تواند به نوجوانان تحت تکفل کمک نماید.

شنبه, 30 آبان 1394 ساعت 10:39

بهترین همسر دنیا چه شکلی است؟

نوشته شده توسط

بهترین همسر دنیا شدن کار سختی نیست. شما هم بهترین همسر دنیا می شوید اگر این خصوصیات را داشته باشید :

جمعه, 24 مهر 1394 ساعت 23:03

چگونه یک همسر ایده آل باشیم؟

نوشته شده توسط

هر خانمی که ازدواج  می کند دوست دارد سلطان همیشگی قلب همسرش باشد. برای این کار نیاز به تخصص خاصی ندارید فقط کافی است چند ترفند  مهم زندگی را بدانید.

چهارشنبه, 08 مهر 1394 ساعت 10:54

تحقیقات جدید در رابطه با جذابیت و همسریابی

نوشته شده توسط

خصوصیت هایی که افراد مختلف در انتخاب یک شریک زندگی طولانی مدت، آن ها را "مطلوب" و یا "لازم" می پندارند.

 

در ماه هایی قرار داریم که به زودی دانشگاه ها شروع می شوند و از هم اکنون می توانیم صدای گریه و اشک ریختن ها را در جلوی در های خانه ها در سراسر کشور بشنویم. اما اشتباه نکنید، این گریه ها متعلق به افرادی که تازه دانشجو شده اند و در حسرت رختخواب های گرم و نرم شان هستند، نیست. بلکه این اشک های والدین شان است که سعی دارند از فرزندان شان خداحافظی نمایند.

 

ربابه غفار تبریزی روانشناس گفت: والدین باید اقتدار داشته باشند و نباید با فرزند خود در یک سطح باشند. می‌توانند با توجه به نقش نظارتی فرد با فرزندان خود هم دارای یک رابطه صمیمانه باشند والدین باید با دقت به خواسته‌ها و حرف‌های فرزندان خود گوش کنند و دردها و نیازهای آن‌ها راجدی بگیرند.

شنبه, 20 تیر 1394 ساعت 14:35

عادات و رسوم حلقه های ازدواج

نوشته شده توسط

به عنوان سمبل همیشه پایدار یک تعهد، حلقه های ازوداج به عنوان یک عنصر مهم مراسم ازدواج تلقی می شوند. حلقه ای بی پایان که در بردارنده و قوی کننده عشق هر دو طرف نسبت به هم دیگر است.مطالبی در مورد رسم و رسوم و خرافات حلقه های ازدواج و نامزدی را برایتان از گرداگرد جهان تهیه دیده ایم که خواندنشان خالی از لطف نیست، به اضافه سنگ های گرانبهای بد یمنی که دارنده آن باید خیلی خوب از آن محافظت نماید. زن و شوهرها هم هر از گاهی با یک راه حل خلاق، به هم پیوستنشان را در یک مراسم باشکوه جشن می گیرند، همانند یک مراسم "گرم کننده حلقه" و یا مراسمی که خانواده های مختلف حلقه های خود را با هم تعویض می کنند.

جمعه, 19 تیر 1394 ساعت 13:10

وفاداری به سبک هر روز

نوشته شده توسط

قرار گرفتن در یک رابطه زناشویی متعادل کار ساده ای نیست ، اما زوج های سالم می دانند که چگونه فراز و نشیب ها را طی کنند و چطور بحران های احتمالی را مدیریت کنند . با دقت کردن به این 10 راهکار و به کار بستن آن ها ، می توانید رابطه تان را با همسرتان ماندگار و شاد نگه دارید .

یکشنبه, 07 تیر 1394 ساعت 14:28

ازدواج به شرط چاقو!

نوشته شده توسط

شکاک‌ها با لحن بازجویانه با شما صحبت می‌کنند و همیشه در حال چک کردنتان هستند.شکاک‌ها به صورت پیش فرض شما را مجرم می‌دانند، منتها مجرمی که هنوز جرمش ثابت نشده.