چهارشنبه, 28 تیر 1396 ساعت 08:24

فوتبال موجب تقویت رشد استخوان پسران می شود

نوشته شده توسط

طبق نتایج یک مطالعه جدید، فوتبال بازی کردن می تواند رشد استخوان ها را در پسران نوجوان بهبود بخشد.

سه شنبه, 27 تیر 1396 ساعت 10:26

اشتباهات شایع ورزشکاران بعد از ورزش

نوشته شده توسط

اشتباهاتی که ورزشکاران بعد از ورزش انجام می‌دهند ممکن است تاثیرگذاری ورزش را کمتر کند. ورزشکاران باید بعد از ورزش مراقب تغذیه خود باشند.

دوشنبه, 26 تیر 1396 ساعت 09:31

چگونه با پیاده روی کالری بیشتری بسوزانیم

نوشته شده توسط

پیاده روی ورزش مفید برای سلامتی و کاهش وزن است. با این حال آنقدر که افراد تصور می‌کنند پیاده روی باعث کاهش وزن نمی‌شود.

شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 06:28

چهار فایده پیاده‌روی در سر بالایی

نوشته شده توسط

پیاده روی بر روی سر بالایی علاوه بر کالری سوزی باعث افزایش قدرت عضلات نیز می‌شود و فواید زیادی برای سلامتی دارد. این ورزش که غالبا در طبیعت انجام می‌شود بر روحیه نیز تاثیر می‌گذارد.

جمعه, 23 تیر 1396 ساعت 21:39

افزایش قدرت ماهیچه‌ها با بلندکردن اجسام سنگین

نوشته شده توسط

دانشمندان دریافتند بلند کردن اجسام سنگین موجب افزایش قدرت ماهیچه‌ها می‌شود، چون در این وضعیت مغز سیگنال‌های بیشتری به ماهیچه‌ها ارسال می‌کند.

پنج شنبه, 22 تیر 1396 ساعت 05:18

هشت اشتباه ورزشی در تابستان

نوشته شده توسط

ورزش کردن در فصل تابستان و در هوای گرم نیازمند مراقبت‌های خاصی است. معمولا ورزشکاران در این فصل اشتباه‌هایی را مرتکب می‌شوند که ممکن است باعث آسیب رسیدن به بدن آن‌ها شود.

چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 13:41

اعتیاد به دویدن، سرخوشی می‌آورد!

نوشته شده توسط

اخیراً گروهی از دانشمندان دانشگاه اوتاوا نتایج تحقیقی را منتشر کرده‌اند که می‌تواند مغز شما را قوی‌تر کند. این یک خبر بد برای تنبل‌هایی است که هیچ فعالیتی ندارند و یک خبر عادی برای کسانی است که سالی دو سه کفش ورزشی را کهنه می‌کنند.

سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 08:06

۷ ورزشی که بیش از دویدن کالری می‌سوزانند

نوشته شده توسط

دویدن ورزش است که کالری سوزی و چربی سوزی بالایی دارد. برای افرادی که قصد دارند لاغر شوند دویدن می‌تواند گزینه مناسبی باشد. با این حال برخی ورزش‌ها از دویدن نیز کالری بیشتری می‌سوزانند.

یکشنبه, 18 تیر 1396 ساعت 12:04

تصور ورزشکاران تاثیر ورزش را تغییر می‌دهد

نوشته شده توسط

بررسی‌های انجام شده در دانشگاه فرایبورگ نشان داده است که انتظار خود افراد از ورزشی که می‌کنند بر شدتی که در ورزش احساس می‌کنند تاثیرگذار است.

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 19:25

چگونه با ورزش از درد گردن بکاهیم

نوشته شده توسط

گردن درد یکی از مشکلات اصلی افرادی است که مدت زمان زیادی پشت میز می نشینند و زیاد با کامپیوتر کار می‌کنند، ورزش‌هایی برای گردن وجود دارند که باعث قدرتمند شدن عضلات گردن و کاهش درد در این ناحیه می‌شوند.

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 09:41

چرا سرد کردن بعد از ورزش مهم است؟

نوشته شده توسط

ورزشکاران معمولا به گرم کردن بدن قبل از ورزش توجه می‌کنند اما توجه به سرد کردن بدن بعد از ورزش ندارند در صورتی که این کار اهمیت زیادی دارد.

ورزش‌های کوتاه مدت و شدید اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و افراد زیادی برای سوزاندن کالری به این ورزش‌ها روی آورده‌اند. با این حال میزان انجام دادن این حرکت‌ها و گنجاندن آن‌ها در برنامه‌های ورزشی اهمیت زیادی دارد.

جمعه, 16 تیر 1396 ساعت 07:32

چه ورزش‌هایی کالری‌سوزی بالایی دارند

نوشته شده توسط

هدف بسیاری افراد از ورزش کردن سوزاندن چربی‌های بدن و کاهش وزن است. این سوال برای این افراد پیش می‌آید که چه ورزشی انجام دهند تا زودتر به نتیجه مطلوب برسند یا میزان ورزش کردن آن‌ها باید چقدر باشد.

صفحه1 از15