به تازکی فیزیکدانان با مطالعه دستگاه‌های اندازه‌گیری اتم، موفق به دنبال کردن بهتر آب و مواد معدنی و ساخت سیستم‌های جهت‌یابی شده‌اند.

Подробнее на сайте: https://targetnews.ruhttps://exactnews.ruhttps://newsaim.ru https://newsinit.ruhttps://newsrecent.ruhttps://branchnews.ruhttps://newsquick.ruhttps://rawnews.ru
https://bordernews.ru https://news720.ru https://newsabc.ruhttps://newsmoment.ru https://sidenews.ruhttps://calmnews.ruhttps://newsnight.ru

 یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الله، صلوات بر پیامبر وآل او(صلی الله علیه و اله)است . صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات ، درمان امراض و رفع گرفتاری ها ست . مسلمانان هر روز، حداقل 9 مرتبه در نماز های یومیه آن را بر زبان جاری می کنند. بیایید با ذکر صلوات ، خود را بیمه نماییم و ذکر صلوات را نصب العین خود قرار دهیم تا دعاهایمان مستجاب شود .

یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 23:55

قیامت تا چه زمانی برپا نمی شود؟

نوشته شده توسط

ظهور و حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) از وعده هایی است که در روایات و آموزه های دینی به آن تصریح شده است.

پژوهشگران روسی با استفاده از نانو بلور موفق به ساخت حسگر گازی شدند که در دمای محیط کار می‌کند. این حسگر نیاز به گرمایش نداشته و با مصرف کم انرژی کار می‌کند.

محققان چینی با استفاده از نانوذرات، موفق به تولید جوهر فلورسانسی شدند که از آن می‌توان برای ایجاد الگوهای ضدجعل استفاده کرد.

آزمایش‌های انجام شده روی موش‌ها نشان می‌دهد نانوذراتی از جنس پلاستیک، می‌توانند سلول‌های ایمنی ایجاد کننده التهاب در زخم را کاهش دهند. با این کار اثر منفی سیستم ایمنی روی درمان زخم به حداقل می‌رسد.

پنج شنبه, 16 آذر 1396 ساعت 11:22

آیه‌های شفابخش قرآن کریم برای بیماران

نوشته شده توسط

برای شفای بیماران آیه‌ها و دعاهایی به ترتیب در قرآن کریم و کتاب‌های دعا مورد سفارش قرار گرفته است.

چهارشنبه, 15 آذر 1396 ساعت 20:49

بدترین توشه آخرت چیست؟

نوشته شده توسط

توشه آخرت , بهترین توشه ها توشه تقواست «(وَتَزَوَّدُوا فَإِنَّ خَیْرَ الزَّادِ التَّقْوَى); و زاد و توشه تهیه کنید، و بهترین زاد و توشه، پرهیزکارى است»

سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 05:55

گیر انداختن زیست مولکولها با پنس گرافنی

نوشته شده توسط

محققان دانشگاه مینه‌سوتا با استفاده از گرافن موفق به ساخت یک نانوپنس شدند که می‌تواند بیومولکول‌های فردی را بگیرد.

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 22:48

چندین برابر کردن ثواب نماز

نوشته شده توسط

مرحوم سیّد بن طاووس در کتاب جمال الاسبوع، از یکی از معصومین علیهم السلام روایت می کند که فرمود:

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 16:57

آیا «خودآگاهی» ذهن انسان را کنترل می کند؟

نوشته شده توسط

آیا می توانیم افکارمان را انتخاب کنیم؟ همه می دانند که خودآگاهی چه حسی دارد: این حس همان حس خودآشکارِ آگاهی فردی است که به ما حس مالکیت و کنترل افکار، عواطف و تجربیات روزانه را می دهد.

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 10:32

ماده جدیدی که می تواند از بدن انسان برق تولید کند

نوشته شده توسط

همه ما گاهی دچار اضطراب می شویم. وقتی اضطراب ما را دربر می گیرد، برق تولید نمی کنیم. اما این موضوع درباره ماده جدید انعطاف پذیری که توسط محققان آزمایشگاه فناوری و علوم مواد فدرال سوئیس ساخته شده است، صدق نمی کند. محققان یک ماده انعطاف پذیر، نازک و کش سان ساخته اند که در هنگام انبساط و انقباض به تولید برق می پردازد. به همین دلیل می توان در دستگاه تنظیم ضربان قلب و حتی لباس ها از آن استفاده کرد.

محققان با بررسی دقیق ساختار ستون فقرات توتیای دریایی، ترغیب به یافتن راهی برای ایجاد نوع جدیدی از سیمان با انعطاف‌پذیری بالا شدند.

صفحه1 از71