دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 14:48

آنچه باید در مورد مسافرت رفتن با نوزاد بدانید

نوشته شده توسط

بعد از یک ماهگی کودک، سفر با هواپیما اشکالی ندارد. وقتی کودکی با خود همراه دارید سفرهای شب را انتخاب کنید تا کودک بخوابد. سفرهای بدون توقف هم بهتر هستند.

یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 14:26

عروس خانمها بخوانند، این مطلب مخصوص شما است!!

نوشته شده توسط

اگر عروس هستید و مراسم عروسی شما نزدیک می باشد یا اینکه عروسی دارید و مهمان مراسمی هستید مسلما در هر دو حالت نیاز دارید که به پوست خودتان توجه خاصی کنید مخصوصا اگر عروسی شما باشد و مورد توجه همه باشید.

یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 09:27

طرز تهیه کاپ کیک انار ویژه شب یلدا

نوشته شده توسط

مواد لازم برای تهیه کاپ کیک انار :

رهبران شرکت‌های بزرگ برای زمان و سرمایه‌ی خود ارزش قائل هستند. این افراد کارهای خود را متمایز از دیگران انجام می‌دهند و به همین دلیل بهره‌وری بیشتری دارند.

پنج شنبه, 16 آذر 1396 ساعت 09:32

طرز تهیه پلوی اروپائی

نوشته شده توسط

مواد لازم برای پلوی اروپائی برای 2- 4 نفر :

چهارشنبه, 15 آذر 1396 ساعت 12:58

طرز تهیه كاپ كیک حلوایی و گردو

نوشته شده توسط

تعداد نفرات: 6 نفر

مواد لازم برای كاپ كیک حلوایی و گردو :

چهارشنبه, 15 آذر 1396 ساعت 02:24

کبوترها زمان و مکان را تشخیص می‌دهند

نوشته شده توسط

تحقیق جدیدی که در دانشگاه "لووا" انجام شده نشان می‌دهد کبوترها می‌توانند مفاهیم انتزاعی مکان و زمان را تشخیص دهند و به نظر می‌رسد که برای این کار از نواحی متفاوتی از مغزشان استفاده می‌کنند.

سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 16:57

طرز تهیه دمنوش انار و گلپر شب یلدا

نوشته شده توسط

دمنوش ها یکی از بهترین جایگزین ها برای چای هستند. انار یکی از میوه های اصلی شب یلدا است و به همین بهانه می توانید برای شب یلدای امسال تان دمنوش انار و گلپر درست کنید.

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 23:56

طرز تهیه دسرشب یلدایی

نوشته شده توسط

کیک اسفنجی درست کنید و آن را پودر کنید بعد رنگ قرمز را به آن اضافه و مخلوط کنید همراه شکلات چیپسی که حکم دانه های هندوانه را بازی می کنند.

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 14:27

نحوه نگهداری از لباس های پاییزه و زمستانه

نوشته شده توسط

روزهای گرم تابستان که تیشرت یا تاپ را درون ماشین لباسشویی پرتاب می کردید تمام شده است. حالا شما با موادی مثل: پشم، پارچه کشمیر، چرم و پلاستیک طرف حساب هستید و این مواد در ماشین لباسشویی با هم کنار نمی آیند. مهمترین نکته در برخورد با لباس های زمستانی این است که قبل از تمیز کردن لیبل آنها را بخوانید. خرید یک سویی‌شرت کشمیر، کت پشمی یا کاپشن پلاستیکی می تواند یک سرمایه گذاری مفید باشد اما وقتی نوبت به نگهداری از آنها در زمستان می رسد گویا رازی در این میان نهفته است. آیا از ماشین لباسشویی استفاده بکنیم یا نه و …

یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 18:58

طرز تهیه رولت سبزی و ماست

نوشته شده توسط

مواد لازم برای رولت سبزی و ماست :

یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 13:31

کاربردهای جالب نوشابه

نوشته شده توسط

کوکاکولا یکی از مشهورترین برندهای دنیاست که بیلیون ها نفر در کنار غذا مصرف می کنند. البته علاوه بر مصرف غذایی از این نوشیدنی می توان استفاده های دیگری هم برد. پس نوشابه را تنها در لیست محصولات غذایی قرار ندهید بلکه به عنوان محصول زیبایی و خانگی هم می توان از آن استفاده کرد.

صفحه1 از70