جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 19:41

طرز تهیه فیله مرغ سوخاری

نوشته شده توسط

مواد مورد نیاز برای فیله مرغ سوخاری :

جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 15:35

11 روش برای فریز کردن مواد غذایی

نوشته شده توسط

کنسرو کردن و ترشی کردن یکی از راه های نگهداری سبزیجات و میوه جات و مصرف آنها در زمستان است. راه دیگر فریز کردن آنهاست. ولی قبل از فریز کردن باید کارهای دیگری انجام داد.

جمعه, 31 شهریور 1396 ساعت 02:09

مافین کدوحلوایی

نوشته شده توسط

این کیک همچون کیک یزدی خودمان است با این تفاوت که با کدو حلوایی تهیه می‌شود. علاوه بر اینکه سیر می‌شوید، بسیار هم مغذی است.

پنج شنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 19:39

نکته های مهم در استفاده از کوله پشتی مدرسه

نوشته شده توسط علم دیلی

خرید کیف و کفش مناسب مدرسه، یکی از دغدغه های پیش روی خانواده ها بخصوص مادران در این روزهاست. به همین بهانه با یک متخصص طب فیزیکی در رابطه با بهترین انتخاب و استفاده از کوله پشتی به گفت و گو نشسته ایم.

چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 14:43

تست روانشناسی: اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، چیست؟

نوشته شده توسط

تست های روانشناسی بر اساس خطای دید امروزه بسیار رایج شده و کاربران اینترنت و روانشناسان از آن ها استفاده زیادی می برند. ما هم یک نمونه از این تست ها آورده ایم که میتوانید با انجام دادن آن برخی از جزئیات شخصیتی خودتان را بشناسید. البته به شما پیشنهاد می کنم که نتایج تست را زیاد هم جدی نگیرید.

چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 09:52

نحوه تمیز کردن لکه چای و قهوه از روی فنجان

نوشته شده توسط علم دیلی

این روش بسیار ساده است و وسایل مورد نیاز برای این کار در کابینت آشپزخانه همه شما پیدا می شود.

سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 22:35

ساندویچ تخم مرغ و ژامبون

نوشته شده توسط

این صبحانه خوشمزه در کمتر از ۲۰ دقیقه تهیه می‌شود. به دلیل داشتن تخم مرغ نیز مملو از پروتئین است و شما را تا ظهر سیر نگه می‌دارد.

سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 09:47

ايرانيان، نخستين کسانی که لوله‌کشی آب داشته‌اند!

نوشته شده توسط علم دیلی

از آنچه که از دوران ساسانيان به جا مانده است؛ مي توان به خوبي دريافت که در اين دوران توجه ويژه‌اي به آبرساني کشاورزي و شهري شده است، اين در حالي است که متاسفانه کارهاي مهم پژوهشي در نشان دادن پيشرفت‌هاي دوران ساسانيان انجام نشده است؛ يکي از دستاوردهاي ارزشمند ساسانيان در زمينه فناوري که حتي امروز نيز تحسين برانگيز است، « لوله کشي آب شهري و کشاورزي» بوده است که شايد براي نخستين بار در جهان پديد آمده باشد.

دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 20:56

چه کنیم تا طول عمر بیشتری داشته باشیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

 در آموزه‌های دینی بر خلاف آموزه‌های الحادی و غیر توحیدی، عوامل معنوی و باطنی در امورات مختلف اثرگذار هستند و با یکدیگر ارتباط علت و معلولی دارند و یا بهتر است گفته شود خداوند قوانین نظام هستی را به گونه‌ای تنظیم کرده است که اینگونه روابط شکل بگیرند.

دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 19:57

پس از هک شدن چکار کنیم؟

نوشته شده توسط علم دیلی

به نظر می‌رسد این روزها که خبرهای بسیاری از گوشه و کنار جهان درباره هک شدن حساب های شخصی و اینترنتی و حملات سایبری به کاربران به گوش می‌رسد، بدیهی است اطلاع یافتن از اینکه پس از هک باید چه اقداماتی را انجام بدهیم، کمک به سزایی به ما خواهد کرد.

دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 17:38

راهنمای خرید کوله پشتی

نوشته شده توسط علم دیلی

کوله پشتی رفیق شماره یک شما در مدرسه و یا دانشگاه است. اگر رفیق خود را با دقت و درست و بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید، احساس خوبی خواهید داشت اما اگر به نیاز های خود دقت نکنید ممکن است مجبور شوید آن را عوض کنید. در این مطلب راهنمای خرید کوله پشتی مناسب برای دانشگاه و مدرسه را برای شما ارائه داده ایم. با ما همراه شوید.

دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 14:57

طرز تهیه کباب شترمرغ

نوشته شده توسط

مواد لازم برای تهیه ی کباب شترمرغ برای 7 نفر :

صفحه1 از59