شنبه, 18 دی 1395 ساعت 23:15
امتیاز
(0 رای)

تولید یک شارژر فوق العاده برای خودروهای الکتریکی

یکی از جدیدترین خودروهای الکتریکی در نمایشگاه محصولات الکترونیکی ۲۰۱۷رونمایی شد. این خودرو می تواند با یک بار شارژ ۶۰۸کیلومتر را طی کند.

در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی ۲۰۱۷آمریکا طرح های اولیه خودروهای متفاوتی با قابلیت های جالب عرضه شدند. یکی از این خودروها  FF۹۱و متعلق به شرکت «فارادی فیوچر» بود.

به گفته ریچارد کیم طراح این خودرو الکتریکی، FF۹۱هنگام عرضه در بازار در ۲۰۱۸میلادی، پیشرفته ترین خودروی نوین بازار خواهد بود. به گفته مدیران ارشد این شرکت ساختار این خودرو و همچنین انعطاف پذیری باتری آن سبب می شود FF۹۱سریعتر از مدل های دیگر وارد بازار شود.

این خودرو می تواند  ۶۰۸کیلومتر را پس از یک بار شارژ طی کند. قدرت موتورهای الکتریکی آن نیز حدود ۱۰۵۰اسب بخار خواهد بود. همچنین شتاب خودروی برقی آن ازصفر تا ۱۰۰کیلومتر در ساعت حدود ۲.۳۹ثانیه است. این شتاب از تمام مدل‌های تولیدی تسلا بیشتر است.

این SUV فضای داخلی جالبی دارد که در آن هیچ دسته ای وجود ندارد و درها با نزدیک شدن دست کاربر، باز و بسته می شوند. همچنین از فناوری «هولوگرام» در شیشه های خودرو استفاده شده که اطلاعات مورد نیاز را در اختیار راننده قرار می دهد.

FF۹۱مجهز به حسگرهای مختلفی از جمله حسگر دوربین، رادار و لیدر است و به این ترتیب قابلیت های خودران در خودرو نیز فراهم شده است.

هرچند این شرکت تبلیغات زیادی درباره طرح اولیه خودروی جدید خود انجام داده است اما هنوز هم درباره آینده تولید این شرکت ابهاماتی وجود دارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.