شنبه, 18 ارديبهشت 1395 ساعت 12:40
امتیاز
(1 رای)

معرفی خودرو شاسی بلند هوندا

شرکت ژاپنی هوندا روز ۱۶اردیبهشت ماه با رونمایی از شاسی‌بلند بی‌آر-وی نشان داد که در رقابت میان شاسی‌بلندهای ارزان‌قیمت شرکت می‌کند. این شاسی‌بلند قرار است با رقیبانی همچون هیوندای کرتا و رنو داستر به رقابت بپردازد.

قیمت نسخه بنزینی بی‌آر-وی (BR-V) از ۸۷۵هزار روپیه معادل ۱۳هزار دلار شروع می‌شود؛ نسخه‌های دیزلی از ۹۹۰هزار روپیه شروع می‌شود.

رئیس و مدیرعامل هوندا کارز در هند، یوئیچیرو اوئنو، در این رابطه گفت: «هند بازاری مهم برای هوندا محسوب می‌شود و ما به عنوان بخشی از برنامه گسترش هوندا بر روی افزایش اساس مشتریان خود با معرفی مدل‌های جدید تمرکز کرده‌ایم. معرفی بی‌آر-وی نشان می‌دهد که هوندا وارد بخش پرطرفدار شاسی‌بلندهای کامپکت شده است».

فروش شرکت هوندا کارز هند طی سال مالی گذشته، زمانی که فروش وسایل نقلیه سرنشین‌دار در بازار ژاپن با رشد ۷.۲۴درصدی به ۲.۷۸میلیون دستگاه رسید، تا ۲درصد رشد داشت. اوئنو افزود: «ما مطمئن هستیم که بی‌آر-وی به شدت مورد پسند مشتریانمان قرار می‌گیرد و علاوه بر افزایش رشد شرکت، حضور برند هوندا در هند را تقویت می‌کند».

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.