دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 09:47
امتیاز
(0 رای)

خودرویی سازگار با جاده های ناهموار

رانندگی در جاده های خاکی و ناهموار کار چندان ساده ای نیست و لذا انتشار خبر تولید وانتی که می تواند به طور خودکار خود را با شرایط چنین جاده هایی سازگار کند، خبری خوشحال کننده محسوب می شود.

 وانت «RAM ۱۵۰۰ Night Edition» مجهز به فناوری ویژه ای است که به آن امکان می دهد به طور خودکار ارتفاع و دیگر تنظیماتش را با شرایط جاده های غیرآسفالت هماهنگ کند.

با فشردن این دکمه وانت با بررسی خودکار فاصله خود با کف جاده در حین حرکت ارتفاع خود را کم و زیاد می کند تا از برخورد زیر ماشین با سطح جاده به خصوص در زمان عبور از چاله ها و نقاط فرورفته جلوگیری شود.

البته راننده می تواند در صورت تمایل به طور دستی ارتفاع خودرو را تنظیم کرده و آن را بسیار بالا ببرد تا در جاده های کوهستانی با مشکلی مواجه نشود.

این وانت به محض اینکه وارد جاده ای آسفالته یا یک بزرگراه شود، ارتفاع خود را به حالت عادی بازمی گرداند.

خودروی یاد شده ۲۶۵۰۰ دلار قیمت دارد و در دو مدل با قابلیت انتقال نیرو به تنها دوچرخ یا چهار چرخ ساخته شده است.قدرت موتور این خودرو ۳۰۵ اسب بخار است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.