یکشنبه, 29 اسفند 1395 ساعت 07:47
امتیاز
(0 رای)

ساخت آثار هنری با زباله های پلاستیکی

۱- عکسی از یک طوطی ماهی ساخته شده از زباله‌های پلاستیک‌های اقیانوس‌های جهان. این آثار بخشی از یک پروژه هنری بزرگ‌تر هستند که بخشی از ۳۱۵میلیارد پوند زباله پیدا شده در دریاها را نشان می‌دهند. مجسمه این ماهی همراه با مجسمه گونه‌های دیگر اقیانوسی در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی به نمایش گذاشته شده‌اند.

۲- عکسی از یک طوطی ماهی ساخته شده از زباله‌های پلاستیک‌های اقیانوس‌های جهان. این آثار بخشی از یک پروژه هنری بزرگ‌تر هستند که بخشی از ۳۱۵میلیارد پوند زباله پیدا شده در دریاها را نشان می‌دهند. مجسمه این ماهی همراه با مجسمه گونه‌های دیگر اقیانوسی در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی به نمایش گذاشته شده‌اند.

۳- عکسی از بازدیدکنندگان در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی در حال بررسی طوطی ماهی ساخته شده از زباله‌های پیدا شده در اقیانوس. این آثار هنری تا ۵سپتامبر در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی به نمایش گذاشته می‌شوند.

۴- عکسی از یک بازدید کننده در باغ وحش ملی واشنگتن دی‌سی در حال بررسی یک نیزه ماهی ساخته شده از زباله‌های اقیانوس. این ماهی بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر تحت عنوان «ساحل شسته: هنر برای نجات دریا» است.

۵- خالق این آثار، آنجلا هزلتاین پوزی، در حال بررسی یک نیزه ماهی است که یکی از ۱۷اثر غول پیکر ساخته شده از زباله‌های اقیانوس‌ها در باغ وحش ملی واشنگتن است.

۶- آنجلا هزلتاین پوزی در کنار یک مجسمه ماکاروی غول پیکر (نوعی مرغ دریایی) ایستاده است. این آثار به منظور آموزش بازدیدکنندگان در مورد مسئله تأثیر انسان‌ها بر اقیانوس‌ها ساخته شده‌اند.

۷- آنجلا هزلتاین پوزی پشت مجسمه‌ پنگوئنی به نام زارابل، مقابل خانه فیل‌ها.

۸- تصویری از یک کوسه ببری در باغ وحش ملی واشنگتن.

۹- تصویری از لبخند بزرگ کوسه ببری برای خوشامدگویی به بازدیدکنندگان.

۱۰- تصویری از لیدیا، یک خوک آبی، ساخته شده از زباله‌های اقیانوس‌ها. طراح این آثار، آنجلا هزلتاین پوزی، اغلب تلاش می‌کند این آثار را از زباله‌هایی بسازد که ممکن است برای جانوران دریایی خطرناک باشند.

۱۱- تصویری از لیدیا، یک خوک آبی، ساخته شده از زباله‌های اقیانوس‌ها. طراح این آثار، آنجلا هزلتاین پوزی، اغلب تلاش می‌کند این آثار را از زباله‌هایی بسازد که ممکن است برای جانوران دریایی خطرناک باشند.

۱۲- تصویری از اکتاویا؛ هشت پایی که از تعداد بی‌شماری زباله‌ اقیانوس‌های سراسر جهان ساخته شده است. این مجسمه به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر برای نشان دادن تأثیر زندگی انسان بر زندگی آبزیان ساخته شده است.

۱۳- تصویری از اکتاویا؛ هشت پایی که از تعداد بی‌شماری زباله‌ اقیانوس‌های سراسر جهان ساخته شده است. این مجسمه به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر برای نشان دادن تأثیر زندگی انسان بر زندگی آبزیان ساخته شده است.

۱۴- تصویری از اکتاویا؛ هشت پایی که از تعداد بی‌شماری زباله‌ اقیانوس‌های سراسر جهان ساخته شده است. این مجسمه به عنوان بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر برای نشان دادن تأثیر زندگی انسان بر زندگی آبزیان ساخته شده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.