سه شنبه, 21 ارديبهشت 1395 ساعت 21:57

سرعت گیر به روش نقاشی سه بعدی

نوشته شده توسط

سرعت‌گیرها و خطوط عابر پیاده برای کاهش سرعت رانندگان طراحی شده‌اند؛ اما بیشتر افراد این هشدارها را جدی نمی‌گیرند. با این حال، از این پس رانندگان احمدآباد هند نمی‌توانند این هشدارها را نادیده بگیرند.

جمعه, 13 فروردين 1395 ساعت 09:45

این ساعت مچی از سنگ های کره ماه ساخته شد

نوشته شده توسط

یک شرکت روسی ساعت های مچی را تولید کرده است که با صخره های موجود بر روی سیاره ماه ساخته شده اند.

چهارشنبه, 04 فروردين 1395 ساعت 15:02

می توانید غذایتان را به این زیبایی تزیین کنید

نوشته شده توسط

معمولاً کودکان بسیار بدغذا هستند و به راحتی غذا نمی‌خورند؛ اما بی شک اگر این غذاها را برای فرزندان خردسال خود آماده کنید، بی‌چون و چرا غذای خود را تمام و کمال میل می‌کنند.

شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 14:41

وقتی که عکس ها با هم ترکیب می شوند...

نوشته شده توسط

گاهی اوقات خلاقیت از طریق همان ایده‌های به ظاهر ساده‌ای پدید می‌آید که فکر می‌کنید ایده‌ای بی‌فایده و غیرهنرمندانه است.

سه شنبه, 11 اسفند 1394 ساعت 14:44

تصاویری خلاقانه از جمع شدن توده های پلاستیکی

نوشته شده توسط

از فاصله دور میدان Trafalgar) ترافالگار) لندن مانند حلقه درخشانی می‌درخشد اما با نزدیک شدن به آن خواهید فهمید این حلقه درخشان توده‌ای از بطری‌های پلاستیکی استفاده شده هستند.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 21:37

معرفی یک وب سایت جالب: تبلیغات خلاقانه

نوشته شده توسط

در وب گردی امروز به یک سایت جالب برخوردم که پوسترها و بیلبوردهای خلاقانه تبلیغاتی شرکت های بزرگ را به صورت آرشیو درآورده.

یکشنبه, 04 بهمن 1394 ساعت 18:13

ده عکس برتر که با پهپادها گرفته شده است

نوشته شده توسط

Dronestagram (عکس های گرفته شده توسط پهباد ها)، یک وبسایت متعلق به آینده است. این وبسایت که توسط اریک دوپین (Eric Dupin) تاسیس شده است، یک شبکه اجتماعی است که مخصوص به اشتراک گذاری عکس های گرفته شده توسط پهباد هاست. امسال، این وبسایت حتی با National Geographic, GoPro, Adobe و سایر شرکت های معتبر همکاری نموده تا محل برگزاری مسابقه عکاسی هوایی پهباد ها در سال 2015 باشد.

چهارشنبه, 30 دی 1394 ساعت 00:59

از وسایل قدیمی دور ریختنی به زیبایی استفاده کنید

نوشته شده توسط

مدتی است که استفاده مجدد از وسایل قدیمی در میان طراحان دکوراسیون مورد توجه قرار گرفته است. کاری که علاوه بر صرفه اقتصادی در چرخه تولید و بازیافت زباله بسیار به نفع زمین است.

با کمی خلاقیت وسایلی که شاید بی مصرف به نظر برسد به یکی از زیباترین اجزای دکوراسیون منزل شما تبدیل شود.

یکشنبه, 22 آذر 1394 ساعت 12:10

هنرنمایی با CD های از کار افتاده

نوشته شده توسط

آیا با آمدن فلش های کوچک و پر حافظه نمی­دانید با سی دی­های قدیمی خود چکار کنید؟! این تصاویر به شما ایده هایی برای استفاده از آن­ها می­دهد.

یک مجسمه یک تنی، که توسط دانشجویان انستیتوی تکنولوژی ماساچوست طراحی شده است، با الهام از یک تمدن چند هزار ساله که آثار تاریخی بزرگی را ایجاد نمودند که همچنان انسان های متمدن امروزی را به شگفت وا می دارند، ساخته شد.

پنج شنبه, 05 آذر 1394 ساعت 18:38

طراحی های خلاقانه از نگهدارنده های در

نوشته شده توسط

بیشتر ما برای باز نگه داشتن در از وسایل چوبی یا کائوچویی استفاده می­کنیم. اما می توان با کمی خلاقیت از این هلدرها برای زیبایی خانه مان هم استفاده کنیم. هلدرهای پایین این کار را می­کنند:

 

شنبه, 16 آبان 1394 ساعت 23:31

بافندگی را حتما یاد بگیرید

نوشته شده توسط

شاید یادگیری هنر گره‌زدنهای پیاپی (بافتن!) در صدر لیست کارهای دلخواه بسیاری از آقایان و حتی خانم‌ها جایی نداشته باشد، اما شاید این مطلب باعث تغییر موضوع شود. بد نیست بدانید که به جز مادربزرگها، این سرگرمی علاوه بر تامین لباسها و پوششهای گرم و زیبا در زمستان، فواید مخفی بسیار فراوان دیگری هم دارد.

یکشنبه, 26 مهر 1394 ساعت 11:21

تبدیل مواد بازیافتی به مجسمه های زیبا و کاربردی

نوشته شده توسط

مورکی هنرمند استرالیایی، کلید و سکه های قدیمی را به مجسمه هایی زیبا و کاربردی تبدیل می‌کند. او با استفاده از ابرازهای فلزی که دیگر برای کسی کاربرد ندارند، ظرف، جاشمعی، چراغ و مجسمه می‌سازد. به گفته‌ی او: