یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 09:58
امتیاز
(0 رای)

ساخت یک پروژه جدید از سازنده برکینگ بد

سریال محبوب “برکینگ بد” ساخته ی “وینس گیلیگان” تنها چند هفته طول کشید تا همه گیر شود و اکنون او به همراه کارگردان “مایکل مک لارن” می خواهد در یک پروژه ی جدید در مایه های سریال قبلی به خانه ها برگردد.

طبق آخرین گزارشات، گیلیگان و مک لارن در حال تهیه ی سریالی به نام “Raven” برای شبکه ی HBO هستند.این داستان در مورد یک مقام مذهبی و حامیان او است که در نهایت با فاجعه ی قتل و خودکشی بیش از ۹۰۰ نفر در شهر “جونزتون” به پایان رسید.”گیلیگان” این سریال را نوشته و “مک لارن” قسمت ها را کارگردانی خواهد کرد.

به گزارش وریتی، این سریال با مدیریت اجرایی “گیلیگان”، “مک لارن” و برنده ی جایزه ی اسکار “اکتاویو اسپنسر” ساخته خواهد شد.

در حالی که “گیلیگان” بیشتر به خاطر سریال “برکینگ بد” معروف است، “مک لارن” برای کارگردانی سریال هایی همچون “برکینگ بد”، “گیم آو ترونز”، “واکینگ دد” و همینطور ادامه ی سریال برکینگ بد به نام “Better call saul” شناخته می شود.

داستان جیم جونز و حامیان او که با عنوان حواریون مسیح شناخته می شدند، پیش از این در سال ۱۹۸۰ در یک مینی سریال با عنوان Guyana Tragedy به تصویر کشیده شد.داستان گیلیگان ظاهرا به شرح وقایع جونز و اعضای مذهبش از زمانی که در ایندیانا بودند تا زمانی که در کالیفرنیا نیز رشد کردند می پردازد.از سال ۱۹۷۷ بود که این گروه توسط دولت ایالات متحده زیر نظر گرفته شد.بعد از ترور کردن لئو رایان، نماینده ی کنگره و عده ی دیگری که در تحقیقات با او همکاری می کردند، جونز به حامیانش دستور داد تا خودکشی کنند.اتفاقی که طی آن ۹۱۸ نفر کشته شدند و در بین آنها ۳۰۰ کودک نیز وجود داشت.

هنوز تاریخ دقیقی برای این سریال مشخص نشده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.