شنبه, 20 شهریور 1395 ساعت 19:46
امتیاز
(0 رای)

فرار از زندان ادامه دارد

بعد از چهار فصل و یک فیلم، پروژه ی “فرار از زندان” تعطیل شد.البته تا زمانی که شبکه فاکس شروع به بازسازی سریال های قدیمی کرد.پس از موفقیت در بازگشت “X-File” حالا شبکه ی فاکس یک مینی فصل از سریال “فرار از زندان” را برای سال ۲۰۱۷ آماده کرده است.بسیاری از بازیگران و عوامل این سریال از جمله “ونوورت میلر”، “دومنیک پورسل”، “رابرت نپر”، “سارا وین” و غیره در کمیک کان شهر سن دیگو حاضر شدند و در باره ی همکاری مجدد این گروه توضیحاتی را ارائه دادند.

گویا داستان از این قرار است که شخصیت اصلی داستان، مایکل اسکوفیلد (میلر) نمرده اما هنوز در زندان است و این بار زندانی در خاورمیانه. او همچنین خالکوبی های جدیدی را روی بدنش دارد که اهداف او و سریال را نسبت به قبل تغییر خواهد داد.

پل شیورینگ” می گوید “که فیلم نامه ی این فصل را بر پایه ی داستان “ادیسه” نوشته است اما تماشاگران نباید نگران پیچیدگی و سختی داشتان باشند.آنطور که عوامل میگویند این فصل مملو از صحنه های اکشن و هیجانی است.

نقش منفی محبوب هواداران “تی-بگ” نیز باز می گردد و گویا تلاش می کند تا آدم خوبی شود. “سارا” نقش کلیدی این فصل خواهد بود، او در دیگر سریالی که در آن حضور دارد یعنی “واکینگ دد” نیز با زندان احاطه شده است.البته همه ی بازیگران قدیمی برنمی گردند و به همبن دلیل سازندگان سریال چهره های جدیدی را به شما معرفی خواهند کرد.البته نام این یازیگران گفته نشده تا در زمان پخش این سریال سورپریزی برای تماشاگران به همراه داشته باشد.

سریال فرار از زندان در بهار ۲۰۱۷ بازمی گردد و اگر استقبال خوبی از آن صورت بگیرد، هیچ بعید نیست که فاکس تصمیم به ادامه ی آن بگیرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.