یکشنبه, 04 بهمن 1394 ساعت 16:53
امتیاز
(1 رای)

نقاشی حیوانات با آب رنگ مداد توسط خانم کتی لیپسکام

خانم کتی لیپسکام (Katy Lipscomb) یک نقاش سبک آزاد است که در آفاریتا، ایالت جورجیا زندگی می کند. هدفش در زندگی این است که یک انسان خوب باشد و هنرش را با جهانیان به اشتراک بگذارد. مصاحبه ای با ایشان:

خانم لیپسکام گفتند:" گزینه های زیادی برای الهام گرفتن، و همینطور هنرمندان دیگر وجود دارند که از آنها الگو می گیرم، اما باید بگویم از زمانی که بچه بودم، گزینه اول الهام هایم، مادرم بود. از آن لجظه ای که توانستم یک مداد به دست بگیرم و نقاشی بکشم، این تنها یک گوشه کوچک در زیر پله های زیر زمین محسوب می شده است." یک بار یک پروفسور به او گفت،" وقتی که تصمیم گرفتی به خودت بگویی هنرمند، آن وقت تو یک هنرمند هستی." در مورد نظر بقیه افراد چطور؟ خانم لیپسکام توصیه می کنند: "به حرف های دیگران گوش بده، اما از آنها زیاد دلخور نشو." " اکثر مواقع به نظریه هایی که در اینترنت ابراز داشته اند، رجوع می کنم، اظهار نظر های خانواده ام، و یا افراد ناشناس. این نوع از بازخورد ها می توانند مفید باشند، اما با این حال می توانند یک شخص را نیز به زمین بزنند... اگر بخواهید همه را راضی نمایید، هنر یک حرفه ی کاملا اشتباه است."

مترجم: اسماعیل روستایی

گالری تصاویر

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.