سه شنبه, 29 ارديبهشت 1394 ساعت 15:04
امتیاز
(0 رای)

تنها کسی که پنج ماه قبل از اکران شدن قسمت تازه فیلم «پیشتازان فضا» موفق به دیدن آن شد

انسان‌ها برای نشان دادن نیکی، تنها به بهانه نیاز دارند، چنین بختی به تازگی برای استودیوهای هالیوود پیش آمد.

«دنیل» یک مرد ۴۱ ساله مقیم نیویورک است، او از علاقه‌مندان پرشور سری فیلم‌های Star Trek است که ما در ایران بیشتر این فیلم‌ها را با عنوانپیشتازان فضامی‌شناسیم. اما دنیل به شدت بیمار است و به علت ابتلا به لوسمی تنها چند هفته دیگر زنده می‌ماند.

 

مدتهاست که او به صورت متناوب در بیمارستان بستری می‌شود، در شرایطی که چند ماه تا اکران قسمت بعدی فیلم پیشتازان فضا، یعنی Star Trek into Darkness باقی مانده است، تنها امید او این بود که با تهیه بلیت فیلمهابیت‌هابتواند ۹ دقیقه از پیش‌نمایش پیشتازان فضا را قبل از دیدن این فیلم ببیند. اما وضعیت او مانع از این کار شد.

01-06-2013-11-00-28-PM

دوست آقای دنیل، وضعیت او را در سایت «ردیت» پست کرد و از کاربران سایت خواست، اگر می‌توانند راهی پیدا کنند که او بتواند این پیش‌نمایش چند دقیقه‌ای را ببینند.

در کمال تعجب، استودیوهای پارامونت و Bad Robot وجی جی آبرامز -کارگردان فیلم-، از این موضوع باخبر شدند و تصمیم گرفتند که راهی برای خوشحال کردن دنیل پیدا کنند. بنابراین آنها پنج ماه قبل از نمایش فیلم، یک نسخه تکمیل‌نشده از کل فیلم را به او نمایش داده‌اند، نسخه‌ای که گرچه نهایی نیست و ممکن است صحنه‌هایی به آن اضافه شود یا از آن کم شود، اما برای خوشحال کردن دنیل کافی بود.

01-06-2013-11-00-58-PM

در ۳۰ دسامبر، بعد از اینکه دنیل و همسرش قول دادند که چیزی در مورد محتوای فیلم افشا نکنند، فیلم برای آنها نمایش داده شد.

دنیل بعد از دیدن فیلم برای نخستین بار در عرض چند ماه اخیر به لطف آبرامز و استودیوهای هالیوود و البته شبکه اجتماعی ردیت، لبخندی روی لب داشت.

پیش از این هم آبرامز مهربانی خود را یک بار دیگر نشان داده بود، آن دفعه او به یک بیمار دیگر به نام «رندی پاش» که در موردش قبلا در یک پزشک برایتان نوشته بودم، اجازه داد که نقش کوچکی را در پیشتازان فضا در سال ۲۰۰۹ بازی کند. متأسفانه «رندی پاش» قبل از اکران شدن آن فیلم درگذشت.

01-06-2013-11-06-41-PM

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInاشتراک گذاری در کلوب Instagram
آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 خرداد 1394 ساعت 16:39

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.